دریفت فوکوس RS مقابل ماستنگ GT

هنگامی که شرکت خودروسازی فورد قیمت تمام شده فوکوس RS را برای مصرف کنندگان اعلام کرد، مشخص شد که این هاچ بک آمریکایی می‌تواند به راحتی رقیبی برای برادر بزرگ‌‌ترش، یعنی فورد ماستننگ GT نسل جدید باشد، ولی با این حال خیلی‌ها اعتقاد دارند که پس از اعمال تغییرات بسیار گسترده، همچنان قلمرو در دستان فورد موستانگ است، چون در مسیرهای صاف قادر به نشان دادن عملکردی به مراتب بهتر خواهد بود.
در ویدیویی که هم اکنون در ادامه مطلب برای شما آپلود کرده‌ایم، شاهد دریفت زدن هر دو خودروی فورد موستانگ و فورد فوکس RS هستیم که می‌توان عملکردی به مراتب بهتر را از سوی فورد فوکوس RS شاهد بود. البته چیز عجیبی هم نیست، چون خودروهای هاچ بک، آن هم محور عقب یا چهار چرخ محرک جان می‌دهند برای دریفت زدن!
لازم به ذکر است که در این ویدیو فورد ماستنگ با پیشرانه 2.3 لیتری چهارسیلندر اکوبوست در مقابل فورد فوکوس RS دریفت نمی‌زند، بلکه فورد موستانگ با قوی‌ترین پیشرانه خود یعنی با موتوری 5 لیتری هشت سیلندر در این ویدیو حاضر شده است.

Loading the MediaPack player...
نظرات
 
 
 
ali 1395/1/30
فقط ماسلکار بخصوص موستانگ .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران