موضوعات داغ

راننده کریستیانو رونالدو پس از هفت ساعت انتظار در پمپ بنزین نتوانست باک بنتلی او را پر کند

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

شاید به این زودی شاهد رانندگی کریستیانو رونالدو با خودروهای لوکس خودش نباشیم، چون راننده او پس از هفت ساعت انتظار در پمپ بنزین نتوانست باک بنتلی فلایینگ اسپور ۲۲۱ هزار دلاری او را پر کند. رونالدو به تازگی با این خودرو به محل تمرین باشگاه رفته بود، اما حالا تا مدتی امکان انجام این کار را نخواهد داشت.

بریتانیا با یکی از بزرگترین بحران‌های سوخت در تاریخ سر و کار دارد و افراد مشهور نیز با وجود ثروتمند بودن تحت تأثیر این بحران قرار گرفته‌اند.

اگر این بحران سوختی به زودی رفع نشود، کریستیانو رونالدو که چندین ابرخودرو دارد، شاید مجبور شود از این فرصت برای پیاده‌روی تا محل تمرین منچستریونایتد استفاده کند.

این فوتبالیست مشهور در اوایل ماه سپتامبر با قراردادی ۲۰ میلیون یورویی به تیم سابق خودش در لیگ جزیره برگشت. او در اولین روز حضورش در باشگاه با لامبورگینی اوروس ۲۲۰ هزار دلاری وارد محل تمرین شد.

رونالدو به تازگی بنتلی خودش را خریده و قطعاً زمانی که سوخت کافی برای آن پیدا کند دوباره از آن استفاده خواهد کرد. هدف اصلی از تولید فلایینگ اسپور ارائه یک خودروی لوکس با قدرت و عملکرد ابرخودروها بود. بنابراین بنتلی موتور ۶ لیتری W12 توئین توربو را روی آن نصب کرد، که توان ۶۲۶ اسب بخار و گشتاور ۹۰۰ نیوتن متر تولید می‌کند. شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت این خودرو ۳.۸ ثانیه و سرعت نهایی آن ۳۳۳ کیلومتر در ساعت است.

رونالدو در کلکسیون خودرویی جذابش یک فراری مونزا به ارزش ۱.۹۳ میلیون دلار، یک بوگاتی شیرون به ارزش ۲.۹۶ میلیون دلار و یک بوگاتی ویرون گرند اسپرت به ارزش ۲.۳ میلیون دلار نیز دارد. بنابراین شاید او مجبور شود فعلاً به جای بنتلی جدیدش از سایر ابرخودروهایش برای رفتن به محل تمرین استفاده کند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد