طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه تعهدات منقضی مهرماه + جدول مهر 1400

گروه صنعتی ایران خودرو با تمرکز بر روی تعهدات منقضی مهرماه 1400 محصولات خود، از ساعت 11 روز چهارشنبه 14 مهرماه طرح تبدیل برخی از محصولات غیرقابل عرضه خود را آغاز کرده و مشتریان حداکثر تا پایان مهرماه امسال فرصت دارند خودروهای ثبت نامی غیرقابل عرضه خود را با خودروهای پیشنهاد شده از سوی ایران خودرو جایگزین کنند.

این بخشنامه در راستای تبدیل قراردادهای پیش فروشی تنظیم و برنامه ریزی شده است که دعوتنامه آنان منقضی شده و امکان تحویل خودرو به مشتریان وجود نداشته است که متقاضیان با شرکت در این طرح تبدیل می توانند خودروهای ثبت نامی غیرقابل عرضه خود را به دیگر محصولات ایران خودرو تبدیل کنند که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

طرح تبدیل ایران خودرو ویژه مهرماه 1400

نظرات
 
 
 
هادی 1400/7/15
این طرح تبدیلی یعنی چی منطورش؟؟؟ میشه توضیح کامل تر و واضح تری بدین؟؟؟
فرزانه 1400/7/17
ینی شما دوست داری فلان ماشینو داشته باشی با کلی گرفتاری پولش رو پرداخت میکنی موعد تحویلش که میشه لگن خودرو میگه نداریم بجاش باید اونی که ما میگیم رو بزور برداری

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران