برخورد یک هواپیمای ایرباس با پل عابرپیاده در هند حین حمل و نقل + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

حمل محموله‌های بزرگ و سنگین موسوم به بارهای ترافیکی، نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد. این موضوع را راننده کامیون هندی اکنون متوجه شده است، پس از آن‌که در حمل بدنه یک ایرباس A320 موفق نبود.

ایرباس A320 اسقاطی متعلق به هواپیمایی ایرایندیا، از فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی در نزدیکی شهر دهلی نو بارگیری شده و به مقصد خود روانه شد. هنگامی که کامیون حامل بدنه هواپیما در امتداد بزرگراه گوروگرام-دهلی در حال حرکت بود، زیر پل عابر پیاده گیر کرد و متوقف شد.

کاربران هندی تصاویری از این برخورد را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته‌اند که نشان می‌دهد برخورد بدنه هواپیما اسقاطی با پل، مانع از حرکت جریان ترافیک شده است. هنوز مشخص نیست که هواپیما چه مدت زیر پل گیر کرده بود اما آن چه که واضح است، خسارت زیادی است که به بدنه هواپیما و پل عابر وارد شده است.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران