موضوعات داغ

دورهمی جذاب کلاسیک های ب ام و در نمایندگی پرشیا خودرو لواسان

عکس مطلب اول

خودروهای کلاسیک به عنوان یکی از جذاب‌ترین بخش های صنعت خودرو، همیشه علاقمندان و طرفداران خاص خود را داشته است. پرشیا خودرو به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش ب ام و مینی در ایران با همکاری بخش کلاسیک خود " پرشیاکلاسیک" اقدام به برگزاری یک دورهمی با حضور خودروهای کلاسیک ب ام و نموده است.

از خودروهای موجود در این مراسم می توان به 2002 مدل 1975، E30 (سری 3 دهه 1980 نسل دوم) E34 ( سری 5 نسل سوم) E21 (سری 3 نسل اول) E12 ( نسل اول سری ۵، مدل 518 در رنگ های مختلف) و سایر مدل ها اشاره کرد.

خودروهای حاضر در این گردهمایی توسط تیم "پرشیاکلاسیک" و با جدیدترین متدهای جهانی و قطعات اورجینال ب ام و بازسازی شده و در معرض دید علاقمند به دنیای خودروهای کلاسیک قرار می گیرند.

این گردهمایی روز پنجشنبه 22 مهر ماه از ساعت 16 الی 18 در محل نمایندگی کد 121 پرشیاخودرو واقع در آدرس لواسان، بلوار امام خمینی به سمت تهران، بعداز اسکای سنتر، نبش کوچه سایه برگزار می شود و بازدید برای عموم علاقمندان آزاد است.

نظرات کاربران

2 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/7/23
منم بي ام دابيلو دارم اما دير خبر دار شدم
1400/7/23
سلام من برای همایش شعبه نیاوران رفتم به همون شعبه نیاوران اما هیچ خبری نبود، لطفا اول با پرشیا خودرو هماهنگ کنید سپس خبر رو پخش کنید