موضوعات داغ

تست درایو ویژه خودروی تیگو 8 پرو توسط مدیران خودرو انجام شد

عکس مطلب اول

روز پنج‌شنبه مورخ 22 مهرماه در محل پیست اتومبیلرانی آزادی تهران، تست درایو ویژه‌ای برای خودروی تیگو 8 پرو برگزار گردید که با دعوت از چهره‌های برجسته خودرویی، مدیران برجسته، چهره‌های معروف و برخی فعالان اقتصادی و مشتریان بالقوه صورت گرفت، 2 عدد خودروی تیگو 8 پرو همراه با معرفی خودرو توسط کارشناسان مورد تست و بررسی قرار گرفت، در این مراسم کلیه موارد ایمنی در رانندگی به همراه پروتکل‌های بهداشتی مورد توجه قرار گرفته شد.

تست درایو تیگو 8 پرو

تست درایو تیگو 8 پرو با نظم و هماهنگی بسیار خوب صورت گرفت و بیش از 120 نفر از مدعوین توانستند خودرو را تست کنند و نظر خود را در مورد آن بیان نمایند. از دیدگاه بسیاری از افرادی که خودرو را تست کردند طراحی تیگو 8 پرو بسیار زیبا و مدرن و امروزی است، علی‌الخصوص جلوپنجره الماسی شکل که کاملاً سبکی جدید را تعریف می‌کند.

از سوی دیگر پس از تست موتور پرقدرت TGDI این خودرو که از آخرین تکنولوژی روز بهره می‌برد، مورد توجه تست کنندگان قرار گرفت. قدرت بالا، صدای کم، نرم و آرام در کنار شتاب بسیار خوب برای خودرویی شاسی‌بلند و نسبتاً سنگین وزن مورد تحسین قرار گرفت. راحتی و ارگونومی و فضای مناسب 7 نفره در کنار پایداری و هندلینگ خودرو در سر پیچ‌ها همگی نشان از عملکرد موفق و قابل توجه تیگو 8 پرو دارد.

تست درایو تیگو 8 پرو توسط مدیران خودرو

اما اکثر افرادی که برای تست به پیست آمده بودند، با ورود به خودرو جذب مانیتور بسیار بزرگ و مدرن این خودرو با اندازه 24.6 اینچ شدند که در بازار ایران بی‌نظیر است و انبوه تکنولوژی‌های جدید چون ADAS، (رادارها و کروز کنترل تطبیقی) در کنار کول‌باکس، شارژ بی‌سیم موبایل، حافظه صندلی، گرم‌کن و سردکن صندلی‌های جلو به همراه برقی بودن تنظیم صندلی‌ها، سیستم وویس کنترل و ... آپشن‌های خاص و منحصربفردی است که در هیچ‌کدام از خودروهای وارداتی هم سگمنت تیگو 8 پرو در بازار ایران دیده نمی‌شود.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد