موضوعات داغ

فیلم لحظه وحشتناک برخورد قطار با تریلی حمل خودرو را ببینید

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

بنابر ویدیویی جدید که اخیرا منتشر شده است، یک قطار آمتراک در نزدیکی تاکرویل ، اوکلاهما با تریلر یک کامیون خراب که نزدیک ریل راه آن متوقف شده بود برخورد کرده است. پنج نفر از سرنشینان قطار بر اثر این برخورد آسیب جزئی دیدند اما راننده کامیون و سگ‌هایش به طرز معجزه آسایی از این برخورد نجات پیدا کردند.

ناظران حدس می‌زنند که قطار با سرعت بالایی به این خودرو برخورد کرده است و قطعات خودرو بر اثر این برخورد متلاشی شده‌اند. به گفته آتش نشانی، حادثه زمانی رخ داد که تریلر کامیون روی ریل راه آهن متوقف شد و نتوانست از سر راه قطار کنار برود. در ویدیوهایی که از حادثه منتشر شده فردی مشاهده می‌شود که سعی دارد به راننده قطار هشدار دهد که احتمال دارد این شخص راننده کامیون بوده باشد.

شرکت راه آهن آمریکایی آمتراک چند اتوبوس محلی را اجاره کرد تا سرنشینان قطار حادثه دیده را به مقصد منتقل کند. لوکوموتیو آسیب دیده قطار نیز جدا شد و واگن‌های آن به تگزاس منتقل شدند. تصاویر نشان می‌دهد که پرت شدن قطعات کامیون موجب وارد شدن آسیب به خودروهای دیگر شده است. بنابر گزارش آتش نشانی، متفرق کردن مردم از محل حادثه 5.5 ساعت به طول انجامیده است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد