جیپ رنگلر شخصی سازی شده، خودرو جدید سام اصغری سلبریتی ایرانی ساکن آمریکا

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

سام اصغری بازیگر، مربی بدن‌سازی و مدل ایرانی مشهور ساکن آمریکا است که به واسطه نامزدی با بریتنی اسپیرز خواننده مشهور آمریکایی بارها نام او را در رسانه‌ها شنیده‌ایم. حال این ایرانی مشهور ساکن آمریکا تصمیم گرفته تا خودرویی کاملا شخصی برای خود داشته باشد، یک جیپ رنگلر که براساس تیپ شخصی وی طراحی و رنگ آمیزی شده است.

جیپ رانگلر روبیکون سبز رنگ خودرو مخصوص سام اصغری است که ترکیب رنگ و طراحی آن توسط گاراژ A Plus Tire Club شخصی‌سازی شده است. سیستم تعلیق، سپرها، محافظ‌ها و درهای این خودرو توسط گاراژ A Plus Tire Club طراحی شده‌اند تا سام اصغری بتواند از این خودرو برای فعالیت خود در شبکه‌های اجتماعی استفاده کند.

سام اصغری در حساب کاربری اینستاگرام خود تصاویری از خودرو جدیدش را به اشتراک گذاشته است. او با ذکر عبارت "شما باید همه چیز را با ماشین مطابقت دهید" به شخصی سازی خودرو مطابق با پوشاک خود اشاره کرد. وی همچنین از مخاطبین خود خواسته است تا پیشنهادات بیشتری برای شخصی سازی این جیپ به وی ارائه دهند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران