موضوعات داغ

وانت آریسان 2 بزودی توسط ایران خودرو عرضه خواهد شد

عکس مطلب اول

مدیر پروژه تولید وانت آریسان ۲ در ایران خودرو خراسان، از آغاز مرحله تولید آزمایشی ۳۰ دستگاه از این محصول از هفته اول آبان ماه خبر داد.

محمود شهابی مقدم گفت: جیگ ها، فیکسچرها و گان‌ها، انجام تست مخرب و غیر مخرب، اندازه‌گیری دقیق سه بعدی و تطبیق ابعاد بدنه خودرو با نقشه اصلی در سالن بدنه‌سازی، آزمون رنگ‌پذیری خودرو و تنظیم ربات‌های پاشش برای رنگ‌آمیزی بدنه آریسان در سالن رنگ و در نهایت مونتاژپذیری قطعات و تولید نهایی خودرو در سالن مونتاژ از مهم‌ترین اقدامات مرحله تولید آزمایشی در سالن‌های تولیدی شرکت ایران خودرو خراسان است.

وی اظهار کرد: در تمام مراحل فرآیند تولید آزمایشی، علاوه بر رفع ایرادات احتمالی و تنظیم پارامترهای تجهیزات خطوط تولید، مسایل ارگونومی اپراتورها که از اهمیت بسزایی برخوردار است مورد توجه قرار می گیرد و در صورت نیاز نسبت به اصلاح فرآیندهای تولید اقدام لازم صورت می‌پذیرد.

مدیر واحد مهندسی شرکت ایران خودرو خراسان افزود: آخرین خودروهای تولیدی در این مرحله برای انجام آزمون‌های کیفی به مراجع ذی‌ربط تحویل و پس از اخذ مجوزهای لازم، تولید انبوه آریسان۲ آغاز می‌شود.

نظرات کاربران

3 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/8/3
خدا به خیر گردونه حتما محل بارش رو کوچیک تر کردن و یه سقف براش میزارن و اسمشو میزارن آریسان هاچبک یا آریسان 2 با 50 میلیون اختلاف قیمت
1400/8/3
یک چی بود که دوش باشه خخخخ
1400/8/4
ما اگه با همین فرمون جلو بریم تا 100 سال دیگه هم خودرو ساز نمیشیم!
اصرار به تولید وانت پیکان از رده خارج شده با بدنه پژو 405 که قبلا با تجربه شکست خورده ی خودرو آردی و روا ( آردی پلاس) آزموده شده بود و پس از سالها ایران خودرو به این نتیجه رسیده بهتره دیگه لقمه رو دور سرش نپیچونه و همون 405 رو مستقیم وانت کنه !
یعنی تا 20 سال دیگه 405 تولید خواهد شد!!!!