تسلا مدل X با شیشه ضدگلوله در مقابل کلاشینکف AK47: کدام‌یک برنده می‌شود؟ + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

مشاهده نبرد خودروهای ضدگلوله و اسلحه‌های معروف همیشه جذاب بوده است. در جدیدترین ویدیو که کانال یوتیوبی FullMag منتشر کرده است، شاهد نبرد تسلا مدل ایکس با شیشه ضدگلوله در مقابل کلاشینکف AK47 هستیم، نبردی که می‌تواند جذاب و پر بیننده باشد.

مطابق ویدیویی که توسط FullMag منتشر شده است، شلیک با اسلحه AK47 خسارات قابل توجهی را به تسلا مدل X وارد می‌کند. با این وجود خودرو بر اثر شلیک دچار آتش‌سوزی نشد که با توجه به منطقه شلیک، این امر قابل پیش‌بینی بود. به نظر می‌رسد تسلا مدل X از شلیک کلاشینکف جان سالم به در برده است و همچنان می‌توان خودرو را روشن کرد.

با وجود مقاومت خوب تسلا در برابر شلیک مسلسل، یکی از گلوله‌ها از کاپوت عبور کرد و به سیستم تهویه مطبوع خودرو آسیب رساند و آن را از کار انداخت. این ویدیو حدود 20 دقیقه شلیک را به نمایش گذاشته است، با این حال اگر نمیخواهید تمام ویدیو را تماشا کنید، نکات مهم آن به همراه زمان در ادامه آورده شده‌اند.

00:00 - معرفی

00:21 – معرفی شیشه ضد گلوله تسلا

00:57 - شلیک AK47

03:46 - شات 2

06:04 - چک کردن شیشه

06:50 - شلیک مجدد

08:43 - واکنش به لایه های شیشه ای

10:13 – شلیک مجدد به شیشه جلو

14:14 - در نهایت ارزیابی خسارت

16:47 - نگاه کردن به زیر کاپوت

20:08 - تیزر ویدیوی هفته آینده!

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران