کشتی های تفریحی بسیار لوکس ولادیمیر پوتین را ببینید + عکس
موضوعات داغ

کشتی های تفریحی بسیار لوکس ولادیمیر پوتین را ببینید + عکس

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

ولادیمیر پوتین یکی از چهره‌های مطرح سیاسی دنیای امروز است که به واسطه فعالیت‌های سیاسی خود پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی و ثروت بی‌کران خود شناخته می‌شود. ناوگان قایق‌های تفریحی او یکی از بخش‌های مهم ثروت وی را تشکیل می‌دهد که ارزش آن‌ها به 160 میلیون دلار بالغ می‌شود. همچنین تخمین زده می‌شود که پوتین 40 مدل هواپیما مختلف را در تملک دارد.

تعداد کمی از چهره‌های عمومی در عرصه سیاسی به اندازه پوتین به خاطر نمایش ثروت‌های مجلل بدنام هستند، از جمله صدها اتومبیل، ده‌ها هلیکوپتر و هواپیما، مجموعه ساعت‌های یک میلیون دلاری، و آثار هنری به ارزش میلیاردها دلار.

کشتی تفریحی برازنده

رسانه Yachts International گزارش می‌دهد که کشتی تفریحی گریسفول یا برازنده، یک کشتی تفریحی مجلل متعلق به ولادیمیر پوتین است که از یک سوئیت دوبلکس، یک بالکن تاشو، دو سوئیت VIP و سه کابین مهمان تشکیل شده است. این کشتی ظرفیت پذیرش 12 مهمان به علاوه دو خدمه را برعهده دارد. این کشتی تفریحی تواند حداکثر سرعت 18 گره دریایی (20.7 مایل در ساعت / 33 کیلومتر در ساعت) داشته باشد.

کشتی تفریحی مرغ دریایی

کشتی تفریحی مرغ دریایی که به روسی چایکا خوانده می‌شود، یکی دیگر از کشتی‌های تفریحی ولادیمیر پوتین است. این کشتی تفریحی در سال 2011 به طور رسمی برای اداره ریاست جمهوری روسیه به منظور میزبانی از جلسات رسمی مختلف با دیگر شخصیت های سیاسی خریداری شد. این کشتی 54 متر طول دارد و توسط کارخانه کشتی سازی Turquoise Yachts ساخته شده است که در ترکیه قرار دارد.

قایق تفریحی پوتین

طراحی بیرونی کشتی مرغ دریایی توسط پائولو کالیاری و طراحی داخلی آن توسط ژان گای ورجس انجام شده است و در نتیجه از حداقل فضا، بیشترین استفاده به عمل آمده است. رئیس‌جمهور روسیه و مهمانان به همان اندازه مشهورش می‌توانند در اتاق غذاخوری رسمی مرغ دریایی، با درهای شیشه‌ای و نورگیر چشمگیر از گفتگو لذت ببرند. همچنین گزینه‌های زیادی برای استراحت غیررسمی وجود دارد، از جمله جکوزی شش نفره، باربیکیو، بار، به‌علاوه استخر آبگرم با دیوار آبشار شیشه‌ای زیبا.

کشتی تفریحی المپیا

المپیا در مقایسه با دو کشتی قبلی، اسرارآمیزتر است و اطلاعات اندکی از آن در رسانه‌ها وجود دارد. المپیا یک کشتی 187 فوتی (57 متری) است که توسط کارخانه کشتی سازی مشهور هلندی Feadship در سال 2002 ساخته شد. و طراحی داخلی آن توسط مارک همپتون انجام شده است. این قایق تفریحی ظرفیت کافی برای ده سرنشین را ارائه می‌دهد و علاوه بر سوئیت، دارای جکوزی نیز هست.

طبق گزارش‌ها، ولادیمیر پوتین یک قایق تفریحی کوچک دیگر به نام پترل نیز دارد که به اندازه سه قایق دیگر مجلل است. همچنین احتمال می‌رود که دارایی‌های پوتین بیش از این مقدار باشند و وی بخشی از دارایی‌های خود را پنهان کرده باشد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

فیلم بررسی تیگارد X35
فیلم بررسی تیگارد X35
مشخصات فنی خودروهای بازار

مشخصات ماشین مورد نظرتان را جستجو کنید

تست رانندگی هنگتیان L4600: کپی چینی لندکروزر
تست رانندگی هنگتیان L4600: کپی چینی لندکروزر
چانگان CS95 پلاس، خودرو جدید بازار روسیه
چانگان CS95 پلاس، خودرو جدید بازار روسیه
ارزان ترین ماشین دنیا به پول ایران چیست؟ + معرفی 4 ماشین جذاب
ارزان ترین ماشین دنیا به پول ایران چیست؟ + معرفی 4 ماشین جذاب
معایب خودرو سواری دیزلی
معایب خودرو سواری دیزلی
خودروهای برقی هندی تاتا موتور بر پایه لندروور دیسکاوری اسپرت عرضه می شود
خودروهای برقی هندی تاتا موتور بر پایه لندروور دیسکاوری اسپرت عرضه می شود