کامیون داف XG به عنوان خودرو تجاری سال اروپا انتخاب شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

در جریان یک نمایشگاه که در لیون فرانسه برگزار شد و به رقابت بین المللی IVOY شهرت دارد، کامیون داف XG‌ و ون رنو و مرسدس به عنوان خودروهای سال اروپا انتخاب شدند. این دو خودرو براساس آرا یک هیات 25 نفره انتخاب شدند. هر عضو هیات 12 امتیاز در اختیار دارد و حداکثر امتیاز اعطا شده به یک خودرو 7 خواهد بود.

کامیون داف

در رده بندی خودروهای سنگین، کامیون داف XG‌ با اختلاف قابل توجهی نسبت به رقبای خود همچون ایویکو T-Way و مرسدس بنز اکتروس برقی به عنوان کامیون سال اروپا انتخاب شد. ولوو FM، رنو T‌ و مان TGS نیز سه رقیب دیگر در این رده بندی بودند.

در بخش خودروهای تجاری سبک ون مرسدس سیتان یا رنو کانگو به عنوان خودرو تجاری برتر انتخاب شد. این ون که براساس همکاری مشترک رنو و مرسدس بنز ساخته شده است، موفق شد تا رقبای قدرتمندی همچون فولکس واگن کدی، پژو کمبو برقی و تویوتا پرواس را شکست دهد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران