سدان اقتصادی فیات صفر ستاره ایمنی در تست تصادف گرفت! نتیجه‌ای فاجعه‌بار + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

باز هم یک خودرو اقتصادی و پرفروش دیگر در معرض آزمایش لاتین انکپ قرار گرفت و نتایج فاجعه‌باری از این تست به دست آمد. فیات آرگو که در برخی بازارها با نام فیات کرونوس شناخته می‌شود، در جریان تست تصادف لاتین انکپ صفر ستاره ایمنی را دریافت کرده‌ است. این خودرو در خطوط تولید فیات واقع در آرژانتین و برزیل تولید می‌شود و به دو کیسه هوا مجهز است. سیستم کنترل پایداری همراه فیات آرگو در آمریکای لاتین ارائه نمی‌شود.

فیات آرگو در جریان تست تصادف لاتین انکپ 24.37 درصد امتیاز در بخش حفاظت از سرنشینان بزرگسال، 9.91 درصد امتیاز در بخش حفاظت از سرنشین کودک، 36.91 درصد در بخش حفاظت از عابر پیاده، و 6.98 درصد در کمک ایمنی به دست آورد. متخصص ایمنی لاتین انکپ پس از آزمایش اشاره کرد که فیات آرگو حفاظت اندک و ضعیفی از سرنشینان در برابر برخوردها دارد. پس از اعلام این نتیجه، فیات در جریان یک بیانیه اظهار کرد که برای اصلاح این مدل اقدام خواهد کرد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
محمود 1400/9/16
اینکه آسیب دیدگیش از خیلی از خودروهای 5 ستاره کمتره ! چطوری صفر ستاره گرفته!
حسین 1400/9/17
وقتی از رو تارا اسکی میرن نتیجه اش میشه این 😅
سالار 1400/9/17
جالبه با اون همه تجربه این نتیجه رو گرفته . یعنی جمعا ماشینهای تولید کارخونه های داخلی خریدنشون یعنی یه قاتل خریدی هنوز درشو باز نکردی می کشت . ))))

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران