موضوعات داغ

چه تعداد تیگو 8 پرو در یک سال گذشته در بازارهای جهانی بفروش رفته است؟

عکس مطلب اول

تیگو 8 پرو لوکس‌ترین محصول شرکت مدیران خودرو است که این چند هفته‌ای است سر و صدا و توجه بسیاری را به سمت خود جلب کرده و قرار است به زودی به بازار ایران عرضه شود. تکنولوژی‌های خودرویی روز به روز در حال تغییر هستند و با عرضه خودروهای جدید، دریایی از آپشن‌ها و امکانات را در اختیار مالکان خود قرار می‌دهند. چینی‌ها که این روزها رقیب سرسخت و تازه نفسی برای بزرگان غربی و شرقی هستند سرمایه‌گذاری هنگفتی را بر روی تکنولوژی انجام داده‌اند و حال تمام و کمال پا به میدان رقابت گذاشته‌اند.

تیگو 8 پرو نمونه‌ای از این سرمایه‌گذاری و تلاش گسترده برای رقابت با بزرگان جهانی است. همکاری با خبره‌ترین و با سابقه‌ترین مهندسان مطرح بین‌المللی، واحدهای تحقیق و توسعه مهندسی و تکنولوزی در آلمان و سایر نقاط معتبر، همکاری مشترک با شرکت بریتانیایی جاگوار-لندروز که لوکس‌ترین خودروها را تولید می‌کند و از تکنولوژی فوق‌العاده برخوردار است، همراه با سرمایه‌گذاری‌های کلان تکنولوژی و کیفی و همکاری با بزرگ‌ترین قطعه‌سازان بین‌المللی در نهایت محصولی چون تیگو 8 پرو را به وجود آورده است که اینگونه مورد توجه قرار می‌گیرد و در طول 1 سال موفق به فروش بیش از 140.000 دستگاه در بازارهای جهانی و آن هم در رقابت با محصولات پر ادعا شده است.

اما جذاب‌ترین بخش تیگو 8 پرو آپشن‌های ADAS است که این روزها خودروهایی چون رنجرور، مرسدس بنز، بی ام و، ولوو و ... از آن بهره می‌برند. انواع تکنولوژی‌های هوشمند و رادارهای فعال که نهایت امنیت و ایمنی را برای این شاسی‌بلند خوش قامت به همراه دارد.

از سوی دیگر در بخش فنی نیز تیگو 8 پرو با موتور بسیار مدرن TGDI که توانست جزو برترین موتورهای بازار چین به لحاظ عملکرد و توانمندی قرار گیرد، در کنار گیربکس دوکلاچه 7 سرعته تر (خیس) با تکنولوژی شرکت گتراک آلمان به لحاظ حرکتی نیز در سطح مطلوب و قابل قبولی قرار دارد.

تیگو 8 پرو در کنار تکنولوژی و عملکرد آپشن‌های رفاهی مناسبی را نیز فراهم کرده، حافظه صندلی، گرمکن و سردکن صندلی‌های جلو، دوربین 360 درجه، سقف پاناروما، شارژ بدون سیم موبایل، کولر دوآل و انبوهی از امکانات دیگر در مقایسه با رقبای وارداتی این خودرو را در وضعیت برتری قرار می‌دهد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد