موضوعات داغ

مانی خوشبین، میلیونر ایرانی یک استون مارتین DBX برای پرستار بچه خود خرید!

عکس مطلب اول

مانی خوشبین، یکی از سرمایه‌گذاران بزرگ املاک و مستغلات در ایالات‌متحده به حساب می‌آید که تبار ایرانی دارد. او صاحب خاص‌ترین و گران‌ترین خودروهای موجود در جهان است که برخی از آن‌ها بی‌همتا هستند. اینستاگرام خوشبین حاوی رهنمودهای او درباره گسترش تجارت و افزایش ثروت و البته خودروهای تصاویر و کلیپ‌های مختلف از خودروهای کم‌نظیر است.

آخرین ویدیوی خوشبین در یوتیوب، به یک خودروی صورتی‌رنگ استون مارتین مدل DBX اشاره می‌کند. ولی خرید این خودرو نه برای مانی، بلکه به پرستار بچه‌های او در نظر گرفته شده است! خوشبین در ویدیوی جدید، رانندگی با نخستین شاسی‌بلند استون مارتین (با قیمت اولیه 180 هزار دلار) را موردبررسی قرار می‌دهد.

رنگبندی درون کابین

کابین DBX با ترکیب رنگ‌های صورتی و بژ، فضایی شاد و صمیمانه را فراهم می‌آورد. کاملاً مناسب برای خانواده بچه‌دار. اما در زیر کاپوت، موتور 4 لیتری 8 سیلندره متعلق به AMG قرار گرفته که قدرتی معادل با 542 اسب بخار را از طریق گیربکس 9 سرعته به خودرو منتقل می‌کند. حداکثر گشتاور برابر با 700 نیوتن متر در 2200 تا 5000 دور بر دقیقه است. شتاب شاسی‌بلند DBX تنها در عرض 4.5 ثانیه از صفر به 100 می‌رسد و حداکثر سرعت خودرو حدود 291 کیلومتر بر ساعت است.

ظاهرا قدرت و سرعت این خودروی صورتی‌رنگ فرای انتظار خوشبین بوده و وی را مجذوب خود ساخته است. بدون شک مشخصات فنی این خودرو برای یک پرستار بچه مهم نیست، اما ویدیوی مانی تبلیغ خوبی برای معرفی شاسی‌بلند استون مارتین به علاقه‌مندان خودرو محسوب می‌شود.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد