موضوعات داغ

قایق سوپرلوکس تفریحی میلیونر روسی با قیمت 32 میلیون دلار را ببینید + عکس

عکس مطلب اول

روکش منحصر به ‌فرد طلای کوردووا، Khalilah را از سایر قایق‌های تفریحی مشابه متمایز می‌سازد. اما ویژگی‌های برجسته دیگری نیز پشت این ظاهر لوکس و تماشایی پنهان شده‌اند.

خلیله در زمان ساخت (سال 2015) بزرگ‌ترین قایق تفریحی در دنیا به حساب می‌آمد که از کامپوزیت کربن ساخته شده بود. به همین خاطر علیرغم اندازه 48 متری، به طرز شگفت‌انگیزی سبک بوده و سرعت آن به 48 کیلومتر بر ساعت می‌رسد. در واقع خلیله صرف‌نظر از ظاهر مجلل و آرام خود، یک قایق تفریحی Sport (ورزشی) است.

ابرقایق طلایی خلیله

این قایق براق و زیبا، نخستین مدل از مجموعه خلاقانه SuperSport پالمر جانسون به حساب می‌آید که به‌عنوان یک نژاد جدید توصیف می‌شود. خلیله فضایی همانند یک قایق چند بدنه را فراهم آورده و سرعت باورنکردنی دارد.

مساحت عرشه پشتی این قایق به 11 متر می‌رسد. خلیله شامل پنجره‌های بزرگی می‌شود که تاکنون در هیچ‌یک از کشتی‌های شناور در آب‌های آمریکا مشاهده نشده است. به لطف این پنجره‌ها، عمده فضای داخل قایق تا زمانی که آفتاب در آسمان باشد، روشن است.

Khalilah

علاوه بر اسباب متعدد آبی که در دو گاراژ نگهداری می‌شوند، خلیله دارای یک قایق کوچک طلایی است که ایستگاه سوخت‌رسانی دارد. جدای از سوئیت مالک که شبیه اتاقی در یک قصر مجلل است، حداکثر 11 مهمان می‌توانند در دو سوئیت مستر و سه اتاق ویژه تخت‌دار، اقامت داشته باشند. فضای داخلی این ابرقایق تفریحی ترکیبی از آثار هنری رنگارنگ و متریال گران‌قیمت است.

مالک خلیله یک میلیونر روسی به نام الکسی گولوبوویچ است که عطش سیری‌ناپذیری به دارایی‌های ارزشمند دارد. گولوبوویچ به‌عنوان یکی از غول‌های تجارت نفت شناخته می‌شود که اخیراً به سبب دعوای حقوقی بر سر جواهرات و آثار هنری (به ارزش میلیون‌ها دلار) با همسر سابق و دختر خود، سرخط خبرها شده است. بنابراین جای تعجب ندارد که خلیله طلایی نیز جزء املاک گولوبوویچ باشد، چون این قایق تفریحی نیز نوعی جواهر به حساب می‌آید. با این وجود، به نظر می‌رسد سرمایه‌دار روسی حاضر است در ازای حداقل مبلغ 32 میلیون دلار، از غول آبی خود جدا شود.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد