پرشیا خودرو ارائه می دهد: یلدا پلاس خدمات به سبک پرشیا خودرو

به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا، شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها ارائه دهنده خدمات فروش و پس از فروش ب ام و و مینی در ایران، اقدام به ارائه خدمات یلدا پلاس با تخفیف های جذاب نموده است.

خدمات یلدا پلاس پرشیا خودرو از 24 آذر الی 4 دی ماه در نمایندگی های رسمی پرشیا خودرو در سراسر کشور ارائه می شود.

لیست خدمات و تخفیف ها به شرح زیر است :

چک 12 گانه رایگان، 10% فروش قطعه، 25% فروش بسته گارانتی،20% فروش بسته BSI، 45% انواع کاپشن، ژاکت و تی شرت، 40% اکتان و مکمل سوخت، تا 20 % تیونینگ، 10 درصد روغن، 20% هزینه حمل خودرو، 5 الی 15% رینگ و تایر و تا 6 % باتری

مشتریان محترم می‌توانند به بخش نوبت‌دهی اینترنتی به آدرس https://persiakhodro.ir/OnlineReception مراجعه کرده و از امکانات و تخفیف های این طرح استفاده نمایند.

همچنین هموطنان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 0214591 بخش خدمات پس از فروش با داخلی 2 تماس حاصل نموده و یا به وبسایت پرشیا خودرو به آدرس %20https:/yun.ir/k35q36 مراجعه فرمایند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران