موضوعات داغ

تیونر آلمانی-ایرانی به سراغ مک لارن 720S رفت، شوالیه مشکی رنگ بریتانیایی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

تیونر آلمانی-ایرانی منصوری به خاطر طراحی‌های خاصش شناخته می‌شود که توجه همه را به خود جلب می‌کنند. حالا این شرکت با عرضه مک‌لارن 720S تمام مشکی بار دیگر نشان می‌دهد که هنوز خلاقیتش را از دست نداده است.

شاید این اولین محصول منصوری باشد که تقریباً همه از آن خوششان می‌آید. این ابرخودروی تمام مشکی آماده شب‌گردی است و اگر بروس وین تصمیم بگیرد آخرهفته را با یک خودروی انگلیسی بگذراند، این مک‌لارن 720S کاملاً مناسب اوست.

مک لارن 720S

منصوری 720S از بخش‌های زیادی از ابرخودروی مک‌لارن اصلی بهره می‌برد. به نظر می‌رسد موتور آن از مک‌لارن 720S فرست ادیشن قرض گرفته شده باشد که در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۸ رونمایی شد. منصوری خروجی موتور ۴ لیتری V8 توئین توربوی آن مدل را به ۷۵۵ اسب‌بخار و ۷۸۰ نیوتن متر گشتاور رسانده بود.

منصوری 720S دارای سپرهای جلو و عقب سبک، یک دیفیوزر عقب با چراغ ترمز یکپارچه، کاپوت و گلگیرهای جلو ارتقایافته، بال نمایشی، کاور موتور و دریچه‌های هوای جدید است. تمام قطعات به رنگ مشکی هستند و اکثر آن‌ها با فیبرکربن در پرداخت‌های مختلف ساخته شده‌اند.

مشتریان می‌توانند در کابین ترکیب چرم با چوب، فیبرکربن یا نوع دیگری از چرم را انتخاب کنند. قطعات سفارشی داخل کابین شامل پدال‌ها، کفپوش‌ها، کفپوش صندوق عقب، فرمان، صندلی‌ها و اهرم تعویض دنده هستند.

منصوری هنوز قیمت مک‌لارن 720S تمام مشکی را اعلام نکرده است، اما با توجه به مقادیر زیاد فیبرکربن استفاده شده در آن نباید انتظار قیمت ارزانی را داشته باشیم.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد