شرایط فروش جک S5 فیس لیفت با اقساط 2 و 3 ساله اعلام شد + جدول آذر 1400

مدتی کوتاه پس از تحویل نخستین سری از جک S5 فیس لیفت به مشتریان، کرمان موتور شرایط فروش جک S5 فیس لیفت ویژه آذرماه 1400 را اعلام کرد. در این شرایط فروش خودرو جک S5 فیس لیفت با مدل 1401 و با قیمت 820 میلیون تومان به متقاضیان ارائه می‌شود. موعد اقساط در نظر گرفته شده برای این شرایط فروش 24 ماه یا 36 ماه است و مبلغ پیش پرداخت نیز با توجه به دوره بازپرداخت اقساط خواهد بود.

موعد تحویل خودرو در شرایط فروش جک S5 فیس لیفت شصت روز کاری عنوان شده است و رنگ‌های قابل انتخاب نیز شامل سفید، مشکی، خاکستری، آبی، قهوه‌ای و نقره‌ای هستند. خودروها با بیمه بدنه به دست مشتریان می‌رسند سند خودروها تا پایان دوره اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند. در ادامه می‌توانید شرایط فروش جک S5 فیس لیفت به روش اقساطی را مشاهده کنید:

جک S5 فیس لیفت

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
مهدی 1400/9/28
دروغ میگن مثل سگ..تحویل مهر و آبان نقدی اشون رو هنوز ندادن.گول نخورید.کرمان موتور دروغگوی به تمام معناست.
Civic 1400/9/29
برای سه ساله وامش ۳۶ درصد میشه ! این مملکت صاحب داره آیا؟!
  • رضا 1400/9/29
    دوست عزیز سود سه ساله 18 درصد
وحید 1400/10/5
در هر دوحالتش سود ۲۷/۵درصد هست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران