فیلم تست تصادف فورد برانکو را ببینید، ناموفق برای کسب هر 5 نمره!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

محصول جدید و آفرودی فورد یعنی فورد برانکو اخیرا توسط موسسه ایمنی IIHS مورد آزمون ایمنی قرار گرفته است. فورد برانکو در این آزمون موفق به کسب رتبه ایمنی برتر یا Top Safety Pick نشد. پشت سری‌های فورد برانکو محافظت خاصی از گردن سرنشینان در برابر ضربه‌های شلاقی ندارند و چراغ‌های جلو نیز نور کافی را هنگام گردش به چپ یا راست ارائه نمی‌کنند.

فورد برانکو در پنج آزمون از شش آزمون موسسه IIHS نمره خوبی را دریافت کرد اما مشکل پشت سری‌ها نیروی متوسطی را به گردن سرنشینان وارد آورد و این خودرو رتبه ایمنی برتر را از دست داد. فورد برانکو با دو نوع چراغ در دسترس است اما هر دو آن‌ها نمره مناسبی را در آزمون‌های IIHS دریافت نکردند. برای کسب رتبه ایمنی برتر، بایستی چراغ‌های جلو رتبه خوب یا قابل قبول را کسب کنند که فورد برانکو در این امر ناموفق بود.

نسخه‌های دیگری از فورد برانکو سال آینده به بازار عرضه خواهند شد که به تجهیزات و امکانات بیشتری مجهز خواهند بود. انتظار می‌رود نسخه‌های آتی این خودرو موفق به دریافت رتبه ایمنی برتر از موسسه ایمنی IIHS شوند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران