موضوعات داغ

تست رانندگی فونیکس تیگو 8 پرو برای مشتریان طرح جایگزینی مدیران خودرو برگزار شد

عکس مطلب اول

محصول جدید مدیران خودرو با نام فونیکس تیگو 8 پرو، روز جمعه 3 دی ماه، در برنامه ویژه شرکت ایرانیان خودرو مجری طرح جایگزینی محصولات مدیران خودرو، از سوی بیش از 100 مشتری دعوت شده و مشتاق آشنایی با این خودرو، در محل دفتر مرکزی این شرکت تست و آزمایش شد.

بر اساس نظرسنجی های بعمل آمده از مشتریان دعوت شده پس از تست رانندگی خودروی تیگو 8 پرو، این محصول یک لول (سطح) بالاتر از تمامی خودرو های کره ای بازار به حساب آمده و با توجه به طیف وسیعی از امکانات رفاهی و ایمنی و دارا بودن توان و قدرت بالا در قیاس با رقبای موجود کره ای و یا ژاپنی، گزینه بسیار مناسبی به شمار می آید. آنچه که مسلم است اذعان مشتریان به کیفیت متمایز تیگو 8 در بخش قطعات و متریال استفاده شده در این خودرو بوده که از لحاظ طراحی و کیفیت رانندگی هم با اختلاف سطح مطلوبی از رضایتمندی را به مشتری ارائه می کند.

طرح جایگزینی محصولات کارکرده با نو محصولات مدیران خودرو چند ماهی است که با قدرت بیشتری از سمت شبکه نمایندگان مدیران خودرو و با نظارت و مدیریت شرکت ایرانیان خودرو انجام می شود. با اینکه فقط چند ماه از شروع طرح گذشته ولی آمار و ارقام نشان می دهد که استقبال خوبی از سمت مشتریان شده است. طی بررسی های بعمل آمده این طرح کمک شایانی به بهبود وضعیت بازار دست دوم محصولات مدیران خودرو نیز داشته است.

شرکت ایرانیان خودرو در تلاش است که با برنامه ریزی های صورت گرفته، قیمت خودروهای کارکرده مدیران خودرو به صورت واقعی ارزش گذاری شده و این روند به صورت مستمر ادامه دار باشد تا در بلند مدت خانواده بزرگ مدیران خودرو از نتایج این پروژه بهره مند شوند. مجموعه ایرانیان خودرو با همراهی شرکت مدیران خودرو در نظر دارد با ارائه طیف متنوعی از خدمات خودرویی به مشتریانش در سراسر کشور در قالب طرح خرید و فروش و خدمات پس از فروش ارزش و جایگاه برند رو ارتقاء بخشیده تا بتواند رضایتمندی حداکثری ذینفعان رو در پی داشته باشد.

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طرح جایگزینی به سایت شرکت ایرانیان خودرو به نشانی www.iraniankhodro.com و یا نمایندگان منتخب طرح در سراسر کشور مراجعه نمایند.

نظرات کاربران

9 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/10/4
قیمت این ماشین تو بازار جهانی بین ۱۵ تا ۱۹ هزار دلار هست (یعنی حدودا هم قیمت دنا توربو اتومات)
و صد البته که فقط هم با دنا قابل مقایسه😂
1400/10/5
دنا یک خودرو نیست وگرنه صادر میشد مثل همین ماشین به ۴۰ کشور دنیا. دنا یک گاری هست با ظاهری هچلهفت که آدمای بدبخت بیچاره سوارش میشن
1400/10/5
داداش چرا جک میگی
1400/10/6
تموم شد ؟ خیلی تاثیر گذار بود 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
1400/10/6
ای عنتر بیشعور ، قیمت تیگو ۸ در بازار جهانی ، ۲۵ هزار دلاره .
1400/10/6
مضحکه با دنای آشغال مقایسه شه عددی نیست دنا حیف پول آدم بده دنا ، دنا با ام وی ام ۱۱۰ فقط مقایسه میشه کرد این ماشین ۲۵ هزار دلاره و تو چین ۱۵۰ هزار تا فروخته دنا سوار عزیز یک پیچ این ماشین شرف داره هر چی لگن پژو و از این آشغال ها هست
1400/10/6
یک لول بالاتر از کره ای 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
لامصب ، تیگو ۸ هزاران لول از ماشینای کره ای توی ایران بالاتره .
1400/10/10
سلام خداوکیلی این ماشین ازکره ای ها بهتره یعنی کل کارشناسان خودرو سازی دنیا نمیدونن فقط شما که ماشین چینی دارید و کارشناس ارشد خودرو هستید میدونید جهالت افرادی مثل شما ایران را مستعمره چین کرد.
1400/10/12
به خودت بخند،آره باور کردنش سخته ولی حقیقت داره،واقعا چین پیشرفت کرده،مگرکره و ژاپن سی سال پیش چی بودن؟همین چین الان بودن.این جهش پیشرفت چین رو نشون میده،تازه شروع کار هست!