فیلم تبلیغاتی جالب لامبورگینی برای تبریک کریسمس را ببینید

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

شاید افراد پولدار بتوانند یک لامبورگینی و یک پیست مخصوص برای رانندگی با آن بخرند، اما افرادی که در این ویدیو می‌بینیم اینطور نیستند.

این تبلیغ مخصوص کریسمس، پسرکی را نشان می‌دهد که هدایای خیلی جذابی در کریسمس گرفته است: یک گیتار برقی، یک اسکیت بورد و کنترل از راه دور یک خودرو.

این کنترل از راه دور برای لامبورگینی هوراکان عموی این پسرک است که وانمود می‌کند در حال کنترل هوراکان است و با آن دریفت می‌زند. در آخر تبلیغ، عمو پسرک را سوار هوراکان می‌کند که بهتر از هر هدیه کریسمسی دیگری است.

این جدیدترین پیام کریسمسی تیم رسانه‌های اجتماعی لامبورگینی است. ویدئوی سال گذشته ۱۴ میلیون بار در اینستاگرام و ۸.۳ میلیون بار در یوتیوب دیده شده‌ است.

موتور ۵.۲ لیتری تنفس طبیعی V10 هوراکان EVO توان ۶۳۱ اسب بخار و گشتاور ۶۰۰ نیوتن متر تولید می‌کند. این موتور به یک جعبه‌دنده هفت سرعته دستی متصل است که قدرت را به چهار چرخ منتقل می‌کند. شتاب ۰ تا ۱۰۰ هوراکان ۲.۹ ثانیه و سرعت نهایی آن ۳۲۵ کیلومتر بر ساعت است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران