شرایط فروش وانت کارا و کاپرا از سوی بهمن موتور اعلام شد + جدول

گروه بهمن شرایط فروش وانت کارا در تیپ تک کابین و دو کابین را اعلام کرد. علاوه برآن در این شرایط پیکاپ کاپرا نیز با قیمت 569 میلیون تومان به فروش گذاشته شده است. قیمت وانت کارا تک کابین در این شرایط فروش حدود 250 میلیون تومان و قیمت وانت کارا دو کابین نیز 268 میلیون تومان اعلام شده است. شرایط فروش بهمن موتور از نوع قطعی با تحویل فوری است و خودروها در هفته آخر بهمن ماه 1400 تحویل مشتریان خواهند شد.

شرایط فروش بهمن موتور

شرایط فروش بهمن موتور از روز یکشنبه 12 دی ماه جاری خواهند شد و تا روز چهارشنبه 16 دی ماه ادامه خواهد داشت. ثبت نام خودروها اینترنتی بوده و تکمیل پرونده در نمایندگی‌های مجاز بهمن موتور صورت خواهد گرفت. ثبت نام متقاضیان براساس اطلاعات هویتی و مستندات آن‌ها صورت خواهد گرفت و واگذاری خودرو به دیگران امکان پذیر نمی‌باشد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران