تیونینگ سنگین تویوتا لندکروزر سری 300 مخصوص آفرود

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

شرکت استرالیایی TJM در زمینه لوازم جانبی آفرود برای پیکاپ تراک‌ها و خودروهای شاسی بلند فعالیت دارد. حالا این شرکت مجموعه‌ای از قطعات برای تویوتا لندکروزر ۳۰۰ را عرضه کرده که قابلیت‌های آفرود این شاسی بلند را بهبود می‌بخشد.

یکی از این قطعات گارد فولادی است که از سپر و چراغ‌های جلو محافظت می‌کند. TJM گفته این تغییر ظاهری تأثیری روی میزان ورودی هوا به داخل موتور و سردکن سیال موتور ندارد و با سنسورهای خارجی لندکروزر سازگار است.

این نسخه همچنین چراغ‌های LED با راهنماهای داخلی دارد. یک اسنورکل برای تنفس بهتر در گرد و خاک یا هنگام عبور از جریان‌های آبی روی ستون A قرار گرفته است. این نسخه همچنین دارای یک باربند با نوارهای نوری در جلو است.

تویوتا لندکروزر 300

یکی از نکات مهم حین آفرود این است که اجزای حیاتی زیر خودرو در برابر صخره‌ها یا سایر خطرات محافظت شوند. TJM مجموعه کاملی از اسکید پلیت‌ها عرضه کرده که می‌توانند از آسیب رسیدن به قطعات زیرین جلوگیری کنند.

این شرکت قطعات سیستم تعلیق را نیز ارتقا داده‌ است که شامل کمک فنرهای دو لوله‌ای با سوپاپ چندمرحله‌ای کنترل‌شده هستند. این لندکروزر که در تصاویر می‌بینید ۵ سانتیمتر ارتفاع بیشتری نسبت به نسخه‌ عادی دارد.

TJM قصد دارد این قطعات را در سال ۲۰۲۲ عرضه کند، اما هنوز قیمت‌ آن‌ها را اعلام نکرده است.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
مراد قاسمی بابااحمدی(حموله) 1400/10/12
وقتی که هنوز که هنوزه واردات خودرو تصمیم با خودرو سازان باشد این میشود نتیجه اش آقای رییسی تا ومقعی که واردات خودرو را از انحصار شرکت های خودرو ساز خارج نکند قیمت خودرو تحت کنترول نخواهد بود ضمن اینکه خودرو سازان با تولیدات بی کفیت در جاده ها کشتار را انداخته اند امید مردم به دستور ریاست جمهور برای واردات خودرو بوده است جناب اقای رییسی امید مردم به درایت و پیگیری حل این مشکل و نابودی باند مافیای خودرو می باشد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران