گردهمایی بزرگ خودروهای پیکان کلاسیک در پیست آزادی تهران برگزار شد + عکس

عکس نویسنده
محسن آل طه
نویسنده

امروز جمعه 10 دیماه، گردهمایی بزرگ خودروهای پیکان کلاسیک در پیست اتومبیلرانی آزادی تهران برگزار شد. در این همایش خودروهای پیکان کلاسیک در مدل های 1346 تا 1370 حضور داشتند و در بین آن ها، پیکان وانت، هیلمن و پیکان استیشن نیز به چشم می خوردند.

پیکان های حاضر در این گردهمایی در رنگ های بسیار خاص و با شرایط نگهداری بسیار خوبی بودند و بعضی از آن ها با پلاک "عبور موقت تهران" بودند که در نوع خود بسیار جالب بود. یکی از خودروهای حاضر در این همایش، یک پیکان استیشن اتوماتیک بود که فرمان آن در سمت راست قرار داشت و باید آن را خاص ترین خودروی حاضر در این گردهمایی بدانیم.

در گالری زیر می توانید بیش از 60 عکس از این گردهمایی را مشاهده کنید که توسط خودروبانک برای شما مخاطبین تهیه شده است.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
طرفدار خودرو بانک 1400/10/11
من برای گردهمایی هفته پیش هم کامنت گذاشتم اما جوابی ندیدم، اگر کسی میدونه که این گردهمایی ها کجا اطلاع رسانی میشوند، لطفا بگوید تا ما هم بفهمیم و بریم
Arash 1400/10/11
به جهت برف پاک‌کن پیکان های قدیمی دقت کردید؟ همگی مدل فرمان راست هستند.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران