موضوعات داغ

نخستین شوروم منصوری در دبی افتتاح شد، تیونر ایرانی-آلمانی در امارات

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

تیونر ایرانی الاصل آلمانی یعنی منصوری، نخستین شوروم خود را در دبی افتتاح کرد. این کار با هدف دسترسی آسان مشتریان منصوری به محصولات این شرکت انجام شده است. در ابتدا، سه خودروی منصوری بر اساس نسخه‌های تولیدی رولزرویس کالینان، لامبورگینی اوروس و مرسدس ای‌ام‌جی کلاس G به نمایش گذاشته می‌شوند و سپس سایر محصولات منصوری به این شعبه اضافه خواهند شد.

این نمایشگاه فضایی بیش از 800 مترمربع دارد و به عموم اجازه می دهد تا طیف کاملی از مدل های سفارشی سازی شده توسط سازنده اروپایی را با تمرکز بر وسایل نقلیه با کارایی بالا و قیمت بالا که مورد علاقه مردم امارات هستند، ببینند.

شوروم منصوری در جاده شیخ زاید در شهر دبی واقع شده است. این فضا نه تنها تیونینگ وسایل نقلیه معتبرترین سازندگان را نشان می دهد، بلکه فضای استراحتی را نیز به مشتریان نشان می‌دهد که در آن می‌توانند از نمونه‌های مختلف تودوزی چرمی، انواع فیبر کربن و رنگ بدنه لذت ببرند. منصوری در حال حاضر 33 مدل رینگ مختلف را برای مدل‌های تیون شده خود ارائه می‌دهد که مشتریان با توجه به علاقه و سطح بودجه خود می‌توانند نسبت به خرید آن‌ها اقدام کنند.

شوروم منصوری

کوروش منصوری در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: من بسیار مفتخرم که منصوری اکنون با نمایشگاه خود در دبی، یکی از جذاب ترین و موفق ترین شهرهای جهان، نمایندگی دارد. خاورمیانه منطقه مهمی برای فروش این برند است که ما قصد داریم با این پروژه از طریق این شهر شرکت منصوری را تقویت کنیم.

تصمیم منصوری برای افتتاح شعبه در دبی می تواند نمونه خوبی برای سایر تیونرهای خودرو باشد. به هر حال، در شهر دبی مشتریان بسیاری هستند که می توانند برای خرید یک ماشین منحصر به فرد و متفاوت از بقیه، بودجه زیادی خرج کنند.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/10/20
دمش گرم
منصوری یکی از بهترین تیونر های شناخته شد دنیاست
از اونهایی هست که بابا پولدار نداشته و خود ساخته بوده