اولین سری پیکاپ کلوت توسط مکث موتور تحویل داده شد

مکث موتور روز گذشته شنبه 18 دیماه اولین سری از پیکاپ کلوت را بدون تاخیر تحویل مشتریان داد. این روند تحویل به ترتیب در حال انجام است و طبق گفته مکث موتور، بیشترین میزان فروش در شهر تهران بوده اما فروش این پیکاپ در شهرهای دیگر نیز انجام شده است.

تحویل اولین سری کلوت

اولین سری از پیکاپ کلوت در نمایندگی مرکزی این شرکت تحویل مشتریان شد و به نظر می رسد که به زودی شاهد تردد این پیکاپ جدید در سطح شهرهای کشور باشیم.

پیکاپ کلوت به یک پیشرانه 2.4 لیتری توربوشارژ مجهز شده که می تواند حداکثر 215 اسب بخار در 5200 دور و 320 نیوتن متر در 2000 دور را تولید کند. گیربکس نصب شده روی کلوت 6 سرعته دستی است.

همانطورکه احتمالاً می دانید، روز 8 آذرماه بود که اولین سری از پیکاپ کلوت با قیمت قطعی 799 میلیون تومان پیش فروش شد و حال روند تحویل این پیکاپ آغاز شده است.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
zak2012 1400/10/19
کلا دو تا مشتری بودن خخخخخ

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران