فروش خودروهای فیدلیتی و دیگنیتی به تعویق افتاد

شرکت بهمن موتور اعلام کرد با توجه به مشکلات ایجاد شده در سایت ایرانی کار (bahman.iranecar.com) که مسئول فروش آنلاین محصولات است، فروش 20 دی ماه سال 1400 در حال حاضر متوقف شده است، بدیهی است که بعد از رفع موانع ایجاد شده 48 ساعت قبل از فروش به اطلاع متقاضیان گرامی خواهد رسید.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
محمود 1400/10/20
راس ساعت اعلام شده با سایت شرکت بهمن موتور مراجعه کردم. با این پیام مواجه شدم. بدلیل مشکلات فنی فروش انجام نشده و متعاقبا اعلام می گردد. آخر این چه وضعی است با هزار بدبختی و امید پول ماشین رو تامین کردیم. با ضرر طلا فروختم حالا باید اینطوری بشه. چرا مانند فروش سایر خودرو ها پیش ثبت نام و بعد قرعه کشی انجام نمیشه. معلوم که فقط خود نمایندگی ها ماشین ها رو بر می دارند و مردم بیچاره سرکار هستند.
بی نام 1400/10/20
مردم سر کارند ، پشت پرده از نمایشگاه دارها پول می گیرند و پول های هنگفتی هم می گیرند و اونها را ثبت نام می کنند .حتی یک نمونه مردم عادی دیده نشده که بتواند ثبت نام کند .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران