موتورسیکلت کاوازاکی نینجا 4 سیلندری، آتش بازی کویرموتور در نمایشگاه موتورسیکلت تهران دی 1400

کویرموتور در خلال نمایشگاه موتورسیکلت تهران که در دیماه 1400 در شهرآفتاب برگزار شد، یک موتورسیکلت نینجا 4 سیلندری را به نمایش گذاشته بود که توجه بسیاری را به سوی خود جلب کرده بود. موتورسیکلت نینجا که در این غرفه وجود دارد، به پیشرانه خطی با حجم 250 سی سی مجهز است که می تواند 50 اسب بخار را در دور 15500 تولید کند. گیربکس بکار رفته روی این موتورسیکلت 6 سرعته است و کلاچ آن چند صفحه ای غوطه ور در روغن است.

سیستم سوخت رسانی موتورسیکلت نینجا انژکتوری و سطح آلایندگی آن یورو 5 است. ترمزهای جلو دیسک تکی 310 میلیمتری نیمه شناور و مجهز به ABS است. همچنین دیسک ترمز عقب 220 میلیمتری و هر دو تایر جلو و عقب به قطر 17 اینچی هستند.

این موتورسیکلت مجهز به ترکشن کنترل اختصاصی کاوازاکی و همچنین کنترل دریچه گاز برقی است.

در فیلم زیر می توانید با این موتورسیکلت بیشتر آشنا شوید.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
حسین 1400/10/22
قیمتش یه ذره (ضرب در ده به توان ۸) بالاست 😅
تقریبا هم قیمت فیدلیتی پرایم .
پرشین 1400/10/22
حدود هفت هزار دلار قیمت موتور هستش چجوری حساب کردن شده ششصد میلیون
محسن 1400/10/23
عالیه اما با قیمتی که روش گذاشتن ادم ترجیح میده هزار باسند بگیره بخاطر یه پلاک نباید سه برابر قیمت واقعیش بفروشن که. فک نکنم فروش خوبی داشته باشه
مهدی 1400/10/24
نترسین دیوانه تو این مملکت زیاده پول یه مرسدس بنز رو میدن یه موتور نینجا میخرن واقعا به کجا داریم میریم ما .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران