کندترین قطار سریع‌السیر جهان با پنجره‌های پانورامیک، تجربه یک سفر لوکس

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

بسیاری از مردم شیفته سریع‌ترین قطارهای دنیا هستند و امروزه اخبار زیادی درباره قطارهای جدیدی می‌شنویم که نسبت به قطارهای قبلی سرعت بیشتری دارند. شاید عبارت کندترین قطار سریع‌السیر جهان کمی متناقض باشد، اما تجربه سفر با آن فراموش‌نشدنی است.

قطار سریع‌السیر گلیسر اکسپرس به این دلیل به عنوان کندترین قطار سریع‌السیر جهان طراحی شده‌ است که بتوان از مناظر جذاب در طول مسیرش لذت برد. در دنیایی که در آن همه می‌خواهند با سرعت نور به سمت مخالف جهان برسند، هدف اصلی این قطار باشکوه مسافرت با سرعت آهسته در سوئیس است.

قطار لوکس با سقف پانوراما

گلیسر اکسپرس حین عبور از میان کوه‌های آلپ سوئیس، از استراحتگاه مشهور زرمات تا سنت موریتز، مسافران خود را از روی ۲۹۱ پل و داخل ۹۱ تونل رد می‌کند. زیبایی کوه‌های آلپ بر کسی پوشیده نیست، بنابراین تعجبی ندارد که برای اینکه کاملاً از آن لذت ببرید به یک سفر آرام و آهسته نیاز دارید. این قطار منحصر به فرد با پنجره‌های پانورامیک بزرگ ساخته شده و بخشی از سقف آن هم شیشه‌ای است تا مسافران دید کاملی از مناظر جذاب آن منطقه داشته باشند.

مسافران برای رزرو بهترین صندلی‌های این قطار باید ۴۶۰ دلار بپردازند که این مبلغ از هزینه خرید بلیط جداست.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران