تصادف شدید آرنولد با خودروی غول پیکرش! + عکس

با توجه به اطلاعات نوشته‌شده در رسانه آمریکایی TMZ، آرنولد شوارتزنگر در یک تصادف شدید رانندگی در 1.5 کیلومتری خانه‌اش در لس‌آنجلس دخالت داشته است. در این تصادف عجیب، شاسی‌بلند آرنولد روی خودروی دیگری واژگون شده و راننده آن به شدت آسیب دیده است.

حوالی ساعت 5 بعد از ظهر به وقت محلی، آرنولد با خودروی عظیم‌الجثه خود، یعنی شاسی‌بلند یوکان در حال رانندگی بوده که با یک خودروی پریوس قرمزرنگ برخورد کرده است. خودروی شاسی‌بلند غلتیده و روی پریوس افتاده، بعد به سمت چپ غلتیده و به پورشه تایکان ضربه زده است.

تصادف یوکان و پریوس

شاهد این ماجرا، حادثه را شبیه به فیلم‌های اکشن توصیف کرده است. این تصادف به قدری جدی بوده که ایربگ های یوکان باز شده‌اند!

خانم راننده پریوس به شدت آسیب دیده و روانه بیمارستان شده، ولی آرنولد در سلامت کامل به سر می‌برد و بیشتر نگران راننده دیگر است.

به گزارش پلیس، پریوس قرمزرنگ در حال چرخش به چپ بوده که سانحه رخ می‌دهد و SUV روی پریوس افتاده و با خودروی دیگر تصادف می‌کند. البته پاسخ تست مواد مخدر و الکل آرنولد منفی بوده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران