موضوعات داغ

آنچه باید در مورد خودروبر و امداد خودرو تهران بدانیم؟

عکس مطلب اول

عملیات خودروبر به جابه جایی و حمل خودروها به صورت درون شهری و میان شهری گفته می شود که با کمک ماشین آلات پیشرفته مثل جرثقیل خودروبر و تجهیزات کافی انجام می گیرد.

برای حمل خودروهای صفر، بدون پلاک، خارجی، کلاسیک، مسابقه ای، لوکس، تجهیزات کشاورزی و … به شهرهای دیگر و یا درون شهر مورد نظر از خودروبر یا امداد خودرو استفاده می شود.

ویژگی های یک شرکت خودروبر حرفه ای چیست؟

خودروبر ها به منظور حمل و انتقال اتومبیل ها طراحی و ساخته شده اند. که می توانند اتومبیل های مختلف را با خود حمل و جابجا کنند. معمولا شرکت های خودروبر با عنوان شرکت امداد خودرو نیز شناخته می شوند.

برخی از ویژگی هایی که یک شرکت خودروبر یا امداد خودرو باید داشته باشد را در زیر می توانید ببینید که در ادامه هر کدام را بیشتر توضیح می دهیم:

• ایمنی و نگهداری مناسب از خودرو حین حمل خودرو

• سابقه شرکت خودروبر و نظرات مشتریان آن

• سرعت انتقال و حمل خودرو

• بروز بودن تجهیزات مورد استفاده توسط امداد خودرو

• فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

• بیمه نامه و ضمانت نامه حمل خودرو

• هزینه استاندارد حمل خودرو

در ادامه هر یک از این ویژگی ها را به صورت مختصر توضیح می دهیم.

ایمنی و نگهداری مناسب از خودرو حین حمل خودرو

در حمل اتومبیل ها با خودروبر ها اولین گزینه ای که مهم است نگهداری ایمنی اتومبیل ها است. در واقع اتومبیل ها باید با خودروبرهای با کیفیت انتقال پیدا کنند تا ناگهان دچار آسیب و یا صدمه ای نشوند. زیرا که اگر خودروبر ها به درستی کار نکنند امکان دارد که موجب اتفاق های جبران ناپذیری شوند. بنابراین لازم هست که شرکت خودرو بری را انتخاب کنید کاملا از نظر موارد امنیتی و حفاظتی دارا اعتبار و سابقه باشد و بتوانید به آن اعتماد کنید.

سابقه شرکت خودروبر و نظرات مشتریان آن

همانطور که می‌دانید برای انتخاب یک سازمان دارای اعتبار باید به سابقه آن شرکت توجه کنید. در اصل میزان سابقه یک شرکت معتبر در عرصه فعالیت حمل خودرو ها بسیار اهمیت دارد. چرا که اگر یک شرکت دارای تجربه زیادی در زمینه حمل خودرو نباشد نمی توان مطمئن بود که در شرایط ویژه و خاص چطور عمل می کند و اینکه آیا انتخاب درستی برای حمل خودرو شما انجام می دهد یا خیر. شرکت خودور بر پارس با بیش از 27 سال سابقه حمل خودرو تهران و کل کشور تا به امروز بیش از 10 هزار مشتری راضی داشته است و می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

سرعت انتقال و حمل خودرو

از موارد بسیار مهم و مؤثر در انتخاب یک خودرو بر خوب و با کیفیت سرعت انتقال خودرو شما از مبدا و به مقصد می باشد. است. مشتریان همواره به دنبال شرکت هایی هستند که خودرو آنها را در کوتاه ترین زمان ممکن جا به جا کند.

هر چقدر حمل خودرو شما سریعتر اتفاق بیفتد شما رضایت بیشتری خواهید داشت و سریعتر به مقصد خودتان می رسید. این یک ویژگی مثبت و خوب است که یک شرکت خودرو بر می تواند با داشتن کادر مجرب و حرفه ای در اختیار مشتریان خودش قرار دهد.

بروز بودن تجهیزات مورد استفاده توسط خودروبر

یک شرکت خودرو بر حرفه ای برای حمل انواع خودرو باید به تجهیزات و امکانات بروز جهت حمل انواع خودرو مجهز باشد. برخی از خودرو ها لوکس و گران قیمت هستند و انتقال این خودرو ها نیازمند استفاده از تجهزیاتی هست که بتوان هم ایمنی و هم سرعت انتقال را حفظ کرد.

برخی خودرو ها سایز بزرگتری نسبت به خودرهای عادی دارند و لازم هست با تجهزیات اختصاصی خودشان حمل شوند.

بسته به شرایط شرکت خودروبر باید بتواند تجهیزات مورد نیاز را تهیه کند.

خودروبر

فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

امکان دارد که در هر زمانی اتومبیل شما دچار آسیب و یا صدمه شود. در این صورت باید قادر باشید که با امداد خودرو در هر ساعتی از شبانه روز تماس بگیرید و شرکت باید در اسرع وقت و به سرعت در صدد رفع این مشکل برآید. این خیلی مهم است که شما بتوانید در هر ساعتی از شبانه روز بتوانید بدون لحظه ای درنگ با یک شرکت معتبر خودروبر تماس بگیرید و از خدمات آن استفاده کنید.

بیمه نامه و ضمانت نامه امداد خودرو

یک شرکت معتبر همیشه به فکر مشتریان خود است و هیچ وقت این مورد را فراموش نمی کند که ممکن است هر لحظه ای مشکلی ایجاد شود که خارج از کنترل فرد می باشد و با در نظر گرفتن این موارد همواره و در هر شرایطی خودرو مشتری خود را بیمه می کند و ضمانت نامه معادل قیمت خودرو به مشتری خود می دهد تا مشتری را از هر گونه نگرانی برهاند.

هزینه استاندارد حمل خودرو

شرکت های خودروبر اکثرا خصوصی می باشند و هزینه های اعلامی توسط آنها هیچ ارتباطی به هزینه های تصویب شده ندارد. یک شرکت معتبر همواره این مورد را در نظر می گیرد که باید هزینه های خدمات حمل خودرو ضمانت هزینه داشتند باشند و اینطور نباشد که مشتری بتواند همین خدمات را در جای دیگری با هزینه پایینتر پیدا کند. یک شرکت معتبر همواره تلاش می کند هزینه هایش مطابق استاندارد باشند و مشتری از بابت هزینه مطمئن باشد.

خودروبر

همانطور که دیدید برای اینکه بتوان یک شرکت معتبر خودروبر جهت حمل خودرو خود پیدا کنید باید ویژگی هایی رو در نظر بگیرید که در بالا سعی شد توضیح داده شوند. شرکت خودروبر پارس یکی از با سابقه ترین شرکت های خودروبر تهران و کشور می باشد که می توانید در هر زمان از شبانه روز با آنها تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید.

قیمت و هزینه خودروبر و امداد خودرو چطور محاسبه می شود؟

بدون شک برای جابه جایی اتومبیل ها و خودروهای خود باید یدک کش کرایه کنید. بنابراین هر یدک کش قیمت خاص خود را دارد. نرخ های یدک کش ها طبق یک ترکیب منحصر به فردی معین می شود. در این صورت انتقال اتومبیل های حمل بار نسبت به دیگر خودروها برطبق میزان سنگینی حساب می شود. البته نرخ خود اتومبیل و درصد لوکس آن هم اثر بالایی در جا بجایی خودروها دارد.

مواردی که می تواند در نرخ خودروبر تاثیر بگذارد چیست؟

• میزان طولانی بودن مسیر برای حمل و جابه جایی خودروها مؤثر است.

• مدل ماشین یدک کش برای حمل خودروها مؤثر است.

• برای ماشین سنگین یدک کش مختلفی به کار می رود و مسلما نرخ بیشتری هم دارد.

• میزان سوخت استفاده شده برای یدک کش در میزان هزینه محاسبه شده تاثیر دارد.

• برای جابه جایی خودروهای صفر هزینه بیمه جداگانه محاسبه می شود.

• نوع ماشین یدک کش مورد استفاده هم روی میزان قیمت کرایه مؤثر است.

• نرخ حمل خودروهای لوکس توسط یدک کش ها در مقایسه با میزان قیمت و لوکس بودن اتومبیل متفاوت است.

این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد