پژو 206 تیپ 3 با سقف شیشه ای توسط ایران خودرو عرضه می شود

مدتی است که ایران خودرو برخی محصولات خود از قبیل پژو 207 و رانا پلاس را با سقف شیشه‌ای به بازار می‌فرستد. در همین حال اخباری مبنی بر تولید مجدد پژو 206 تیپ 3 با سقف شیشه‌ای در رسانه‌ها منتشر شد، خبری که اکنون با انتشار عکس یک نمونه آزمایشی صحت بیشتری یافته است.

پژو 206 تیپ 3 در حقیقت همان پژو 206 تیپ 2 است که با آپشن‌های بیشتری به دست مشتری می‌رسد. تولید این خودرو از سال 1391 و پس از ساده‌سازی خط محصول ایران خودرو به همراه برخی تیپ‌های پژو 206 صندوقدار و پژو 206 تیپ 6 متوقف شد. حال ایران خودرو برای جلب نظر بیشتر مخاطبان قصد دارد تا پژو 206 تیپ 2 را با سقف شیشه‌ای و در قالب تیپ 3 به بازار عرضه کند.

خبر عرضه پژو 206 تیپ 3 با سقف شیشه‌ای را دخیل محمدی‌فر، مدیر پروژه پلتفرم ۲۰۶ اعلام کرده است. به گفته او پژو 206 تیپ 3 با سقف شیشه‌ای آماده عرضه به بازار است و با اخذ مجوزهای لازم فروش این خودرو آغاز خواهد شد. این خودرو علاوه بر سقف شیشه‌ای، به چهار شیشه برقی، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک و آینه‌های جانبی برقی مجهز خواهد بود.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
بهرام 1400/11/14
لگنی جدید از لگن خودرو
علی 1400/11/16
حداقل تیپ ۵ رو پاناروما میکردید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران