کیت بدنه تبدیل لندکروزر سری 200 به سری 300 + فیلم

تویوتا لندکروزر 300 متقاضیان بسیاری دارد، به طوری که خریداران ژاپنی باید به مدت چهار سال منتظر تحویل خودرو بمانند. با این وجود، یک کمپانی چینی شروع به ساخت کیت بدنه برای لندکروزر 200 کرده و ظاهر آن را شبیه به مدل 300 می‌کند!

تصاویر و ویدیوهای منتشرشده از این کیت بدنه، نشان می‌دهد که کمپانی چینی GBT در تبدیل مدل 200 به 300 گل کاشته است. خودروی ارتقاءیافته از فاصله دور با شاسی‌بلند جدید مو نمی‌زند!

در قسمت جلو کیت بدنه GBT، پکیج سپر و جلوپنجره تغییر پیدا کرده و شبیه به مدل جدید شده است. چراغ‌های جلو کمی بزرگ‌تر هستند، ولی از همان نور LED مدل 300 استفاده می‌کنند. سپر و چراغ مه شکن نیز مشابه با مدل جدید است.

تبدیل LC200 به LC300

در قسمت عقب، چراغ‌ها توسط GBT و درست شبیه به چراغ‌های لندکروزر 300 ساخته شده‌اند. درب پشتی به‌واسطه سپر جدید، طراحی کاملا متفاوتی را به نمایش می‌گذارد.

نصب کیت بدنه GBT به هیچ دستکاری یا تخریب خاصی احتیاج ندارد و البته این موضوع خبر خوبی برای دوستداران لندکروزر جدید به حساب می‌آید. قیمت کیت بدنه GBT هنوز مشخص نشده است.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران