فیلم تست آفرود مرسدس بنز S کلاس جدید! سربلندی در چالش آفرود

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

دو نفر در روسیه تصمیم گرفته‌اند که مرسدس بنز S کلاس جدید را در گل و لای به تقلا بیندازند، اما برخلاف انتظارشان این خودروی لوکس این چالش آفرود را با سربلندی پشت سر گذاشته است.

این ویدیو خیلی آرام شروع می‌شود، اما اوضاع خیلی زود تغییر می‌کند. این S کلاس مشکی به آرامی از جاده آسفالت خارج شده و وارد گل و لای می‌شود. راننده با اجرای چند دونات کشش خودرو را امتحان می‌کند و می‌بینیم که محور عقب تلاش می‌کند تا خودش را با این شرایط دشوار وفق دهد.

سپس S کلاس به مسیر دیگری منتقل می‌شود و این بار باید از یک مسیر خیلی سخت عبور کند. حین حرکت این سدان دیزلی صدای کشیده شدن کف آن به زمین را می‌شنویم. پس از به پهلو قرار گرفتن خودرو، سیستم تمام چرخ محرک S کلاس برای به حرکت درآوردن آن تقلا می‌کند.

روس‌ها تسلیم نمی‌شوند و سپس به سراغ چالش بعدی می‌روند. W223 باید از یک جاده کثیف و گل‌آلود دیگر عبور کند. با کمال تعجب، سیستم هدایت چرخ‌های عقب همچنان در این وضعیت کار می‌کند.

آن‌ها در پایان دوباره چند دونات اجرا می‌کنند و به رانندگی با S کلاس در آفرود ادامه می‌دهند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
حمید 1400/11/19
باسلام خیلی جالب بود بعد ما به یه وضعی افتادیم که جرأت نمیکنیم 2015 این ماشین یا کلاسهای پائین تر رو برای اینکه کیلومترش بالا نره یا خط و خیط نیفته از خانه بیاریم بیرون بعد اینا ماشینی که فکر کنم الان بیاد تو ایران 10 میلیارد پولش باشه باهش گل بازی میکنن میخندن!!!!
  • محمدرضا 1400/11/19
    البته این بیاد ایران خییییلی بالاتر از 10 تومنه...الان 2014 حدود 15 پوبشه
  • رضا 1400/11/21
    مندس تو ایران قیمت فضایی داره ولی تو روسیه قیمتش به پول ما حدود سه میلیارد هم نیست تازه با شرایط اقساطی مختلف هم میفروشن
مهدي 1400/11/19
فقط نوشته روی تی شرت اون ادم که اول ویدیو اومد نوشته +21 سال هستا . . . :-|
حسین 1400/11/19
اینا رسما دیونه اند اخه کی با چنین عروسی این کار رو میکنه.ریییی استارت کردن ماشینو
ولی یادش بخیر قبل کرونا که سفر می رفتیم مردم با پرشیا جا هایی میرفتند که خود حیونا هم نمی تونستند برند واقعا چه استعداد هایی در ایران داریم و قدرشو نمی دونیم :)
مهدی 1400/11/19
شک نکن بنز همه جا بنز و آدم پولدار سوار میشه حالا اینا از کجا آوردن خدا عالمه
محمد 1400/11/19
16 میلیارد ماشین چیکار میکنن باهاش
امیر 1400/11/20
این یک جنایت فجیح بود! و قطعا پیگرد قانونی دارد .
احمد 1400/11/20
باسلام.
من بودم این ماشینو میزاشتم تو پارکینگ، صبح به صبح با آب معدنی می شستمش بعد یه لیوان آب پرتغال واسش می اوردم......
عرفان 1400/11/20
وقتی پاشین زیادی راحت میخری
... 1400/11/21
روس کفتار جز موشک درست کردن چیزی نداره داره بنز مسخره می کنه. همون سیاستی که داره سر ما پیاده کنه آشغال سوار شیم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران