موضوعات داغ

خودروی زرهی هاموی ارتش آمریکا در eBay بفروش می رسد! مقاوم در برابر مسلسل و نارنجک!

عکس مطلب اول

اگر به دنبال یک خودروی زرهی می‌گردید، اول از همه بهتر است فکری به حال زندگی خود کنید! با این حال، هاموی M1151A در eBay در معرض فروش گذاشته شده است که یکی از بهترین و جذاب‌ترین خودروهای زرهی به حساب می‌آید.

با توجه به شکل نمادین و سمبولیک، تقریباً همه با خودروی هاموی M1151A1 آشنا هستند. این وسیله نقلیه پیشرفته برای حمل‌ونقل‌های ایمن، مخصوصاً جابجایی تسلیحات مورداستفاده قرار می‌گیرد. خودرو M1151A1 به عنوان یک مدل بهبودیافته دارای شاسی سنگین‌تر و موتور قدرتمندتر جهت تحمل زره اضافی است.

هاموی M1151A

با اینکه اغلب خودروهای زرهی در برابر تیرهای 9 میلی‌متری مقاوم هستند، M1151A1 با مسلسل و نارنجک نیز مقابله می‌کند! این خودرو همچنین به شیشه ضدگلوله، برجک کارآمد با فرمان کنترلی و همین‌طور چند باتری جانبی مجهز بوده و دور تا دور آن را یک روکش ضخیم پوشانده است.

هاموی زرهی در فروشگاه eBay در دسترس خریداران قرار دارد. به گفته فروشنده، M1151A1 بهترین ماشین برای ایمن نگه‌داشتن خانواده و حمل اشیاء قیمتی و عتیقه‌جات است. این مدل سال گذشته به طور کامل توسط هامر کینگز بازسازی شده و شامل انواع و اقسام آنتن‌ها، چراغ‌های LED با کنترل از راه دور 360 درجه، نمایشگر لمسی 10 اینچی با راهبری ماهواره‌ای، نمایشگر دوربین 9 اینچی، جا لیوانی، پورت‌های USB و غیره می‌شود.

داخل کابین M1151A

خودرو زرهی M1151A1 با قیمت 189 هزار دلار به فروش می‌رسد. این ماشین به موتور توربودیزلی 6.5 لیتری مجهز است که قدرت آن توسط گیربکس اتوماتیک به چهارچرخ (دیفرانسیل جلو و عقب) منتقل می‌کند.

نظرات کاربران

2 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/11/20
فکرشو بکن با خودروی نظامی بری منطقه تفریحی همه فرار می کنن 😂
1401/10/14
می شه مشخصات کاملی از گریبکس و نوعش و مود هاش بگید