موضوعات داغ

نسخه برقی پیکاپ فوتون تونلند معرفی شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

پیکاپ فوتون تونلند یکی از محصولات تجاری ایران خودرو دیزل است و جزو نخستین پیکاپ‌های چینی بازار ایران به شمار می‌رود. در حالی‌که هنوز خبری از عرضه نسل جدید این پیکاپ در ایران نیست، شرکت فوتون نسخه برقی تونلند را برای عرضه به بازار چین معرفی کرده است.

فوتون تونلند برقی با قیمت 328800 یوان (یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان) برای فروش گذاشته شده است. این پیکاپ براساس نسخه درون سوز تولید شده است و شرکت سازنده ادعا می‌کند برد آن معادل 536 کیلومتر است.

از نظر ظاهری تفاوت چندانی میان فوتون تونلند برقی و نسخه درون‌سوز وجود ندارد و طراحان این شرکت با اضافه کردن نوار آبی رنگ، سعی در ایجاد تمایز برای این خودرو دارند. این پیکاپ به کروز کنترل، سه حالت رانندگی، دوربین عقب، ورود بدون کلید، پارکینگ الکترونیکی، رادار عقب، کنترل صوتی و سایر امکانات استاندارد موجود مجهز شده است.

پیشرانه فوتون تونلند برقی قدرتی معادل 174 اسب بخار و گشتاوری برابر با 330 نیوتن‌متر ایجاد می‌کند. بنابر گزارش خبرنگاران چینی، اعلام قیمت فوق برای فوتون تونلند بسیار گران‌مایه است و آن‌ها انتظار داشتند تا این پیکاپ برقی با نرخی مقرون به صرفه قیمت گذاری شود.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد