موضوعات داغ

عرضه خودروی چینی Xpeng در کشورهای اروپایی؛ هلند و سوئد مهمان چینی ها

عکس مطلب اول

ظاهرا عرضه محصولات ایکس پنگ به خارج از مرزهای آسیا ادامه دارد. خودروساز چینی اخیراً دست یاری به سوی شرکت خرده‌فروش امیل فری (Emil Frey) دراز کرده و مسئولیت فروش محصولات خود را بر عهده کمپانی هلندی گذاشته است.

امیل فری یک شرکت خرده‌فروشی پیشرو در قاره اروپا به حساب می‌آید که به زودی امکان خرید ماشین‌های ایکس پنگ را برای مشتریان فراهم می‌آورد. امیل فری در ماه مارس قرار است فروشگاه جدیدی را در مرکز خرید وستفیلد، افتتاح کند.

خودروهای ایکس پنگ

ایکس پنگ همچنین با بزرگ‌ترین فروشنده و توزیع‌کننده سوئدی به نام بیلیا (Bilia) برای فروش خودروهای خود به توافق رسیده است که دارای 58 نمایندگی و 66 مرکز ارائه خدمات است.

خودروهای Xpeng هم‌اکنون از طریق فروشگاه بیلیا در دسترس خریداران قرار دارند و در مراکزی در شهرهای استکهلم، گوتنبرگ و مالمو سرویس خواهند شد.

هی شیائوپنگ، رئیس Xpeng درباره عرضه محصولات خود به بازار اروپا در بیانیه‌ای گفته است: «سفر جهانی ما در اروپا آغاز شده که با هر بار عرضه وسایل نقلیه الکتریکی هوشمند شوق تازه‌ای در آن دمیده می‌شود».

ایکس پنگ

ایکس پنگ قصد دارد با همکاری فروشگاه‌های خودگردان و شبکه‌های فروش و سرویس‌دهی ارائه‌شده توسط شرکا، محدوده فروش محصولات خود را در اروپا گسترش دهد.

خودروساز چینی با توزیع محصولات خود در نروژ برای نخستین بار قدم در بازار اروپا گذاشت. نروژ کشور پیشرو در استفاده از خودترهای برقی به حساب می‌آید.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/11/30
فکر کردم ‌‌‌تسلا مدل x هست عجب چیزیه
واقعا پیشرفت خوبی داشتند