تصادف سنگین بازیکن سابق آرسنال با فراری 360 اسپایدر

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

شرایط آب و هوایی نه چندان مناسب، کشور انگلستان را تحت تاثیر قرار داده و طوفان منجر به تصادفات رانندگی متعددی در سراسر این کشور شده‌ است. ایان رایت بازیگر سابق آرسنال نیز در مسیر رسیدن به برنامه مسابقه روز دچار سانحه رانندگی شد، اما آسیبی ندید. طی چند روز گذشته، انگلستان به دلیل وقوع طوفان دادلی، یونیس و احتمالاً طوفان سومی به نام فرانکلین، شرایط آب و هوایی بدی را تجربه کرده است.

ایان رایت مهاجم سابق تیم‌های کریستال و آرسنال، در حال حاضر به عنوان کارشناس فوتبال در رادیو و تلویزیون فعالیت می‌کند. ارزش خالص این فوتبالیست ۵۸ ساله ۲۰ میلیون دلار است و خودروهای قدرتمند و گران‌قیمتی دارد.

در سال ۲۰۰۴، این بازیکن بریتانیایی فراری ۳۶۰ اسپایدر خودش را در یک تصادف نابود کرد، اما خودش جان سالم به در برد. بعدها او اعتراف کرد که در حال تست سرعت این ابرخودرو بوده است.

ایان رایت

حالا او در یک تصادف رانندگی جدید حضور داشته، اما این بار مقصر نبوده است. رایت در روز شنبه ۱۹ فوریه در حال رفتن به منچستر بوده تا برنامه مسابقه روز را ضبط کند، اما ناگهان راننده کنترل خودرو را از دست می‌دهد و مجبور می‌شود در کنار جاده توقف کند. خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.

اگرچه ایان رایت نام خودروی خودش را اعلام نکرد، اما با انتشار یک سلفی به طرفدارانش گفت که حالش خوب است. او همچنین از جی راننده خودش به دلیل مدیریت این تصادف و خدمات اورژانسی به دلیل سرعت عمل آن‌ها تشکر کرد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران