فیلم خط تولید تویوتا کمری در آمریکا را ببینید

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

تویوتا کمری یکی از سدان‌های متوسط بازار جهانی است که از سال 1982 میلادی تاکنون به تولید می‌رسد. آخرین و جدیدترین نسل تویوتا کمری، نسل هفتم این خودرو است که با نام کمری XV70 نام‌گذاری شده است. نسل هفتم کمری از سال 2017 میلادی در حال تولید و عرضه است و تا به حال یک فیس‌لیفت را نیز تجربه کرده است.

از ابتدای معرفی تویوتا کمری به بازار جهانی تاکنون، کشورهای مختلفی میزبانی تولید این سدان مشهور را برعهده داشته‌اند. در حال حاضر نیز نسل هفتم این خودرو علاوه بر ژاپن، در ایالات متحده آمریکا، چین، روسیه و تایلند نیز به تولید می‌رسد.

مونتاژ تویوتا کمری XV70 در ژاپن و آمریکا از ژوئن 2017 آغاز شد و تا به امروز ادامه دارد. مدتی بعد و در دسامبر 2017، مونتاژ تویوتا کمری در چین نیز آغاز شد. در سال 2018 نیز خطوط تولید تویوتا در روسیه و تایلند تولید تویوتا کمری را آغاز کردند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
ماجد 1400/12/7
فقط می تونم بگم متأسفم از بودنم در ایران

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران