موضوعات داغ

شخصیت خودرویی سال ۲۰۲۲ معرفی شد، لوک دانکر ولک طراح ارشد هیوندای

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

پیش از اعلام نام برندگان مراسم خودرو جهانی سال ۲۰۲۲، که فینالیست‌های آن قبلاً اعلام شده‌ بودند و برای اولین بار شامل گروه خاصی برای خودروهای برقی است، لوک دانکر ولک به عنوان شخص خودرویی سال ۲۰۲۲ معرفی شد.

مدیران اجرایی شرکت‌ها برای حضور در بین نامزدهای این عنوان باید از ژانویه تا دسامبر سال گذشته مشارکت مهمی در صنعت خودرو داشته باشد که نباید به یک بازار یا منطقه محدود باشد. این مشارکت شامل تأثیرگذاری در یک شرکت یا برند، پیشرفت در زمینه ایمنی، مهندسی و طراحی خودروها یا هرگونه سوددهی به مشتریان است.

هیئت داوران مراسم خودرو جهانی شامل ۱۰۲ روزنامه‌نگار متخصص از ۳۳ کشور، لوک دانکرولک، معاون اجرایی طراحی و مدیر ارشد خلاقیت گروه خودروسازی هیوندای موتور را به عنوان شخص خودرویی سال ۲۰۲۲ انتخاب کردند.

لوک دانکر ولک به دلیل نقش خودش در طراحی محصولات نوآورانه از جمله آیونیک ۵، جنسیس GV60 و کیا EV6 این عنوان را از آن خود کرد.

او در این باره گفت: "من از انتخاب به عنوان شخص خودرویی سال به خودم افتخار می‌کنم، و می‌خواهم از هیئت داوران و تیم کاری خودم در گروه هیوندای موتور تشکر کنم که بدون آن‌ها این عنوان را کسب نمی‌کردم. من در طول دوران کاری خود برای شرکت‌های مختلفی از جمله هیوندای، کیا و جنسیس کار کرده‌ام. همیشه گفته‌ام که رایگان طراحی می‌کنم و شرکت‌ها فقط برای جلسات به من پول می‌دهند. وقتی شغل رویایی خود را دارید و با یک تیم حرفه‌ای همکاری می‌کنید، راحت‌تر کار خود را انجام می‌دهید. باز هم برای این افتخار فوق‌العاده از شما تشکر می‌کنم."

سایر فینالیست‌های عنوان شخص خودرویی سال ۲۰۲۲:

شیلش چاندرا، مدیر اجرایی واحد خودروهای مسافربری تاتا موتورز

جیمز گی-ریس و پل مارتین، سازندگان سریال نتفلیکسی فرمول ۱ رانندگی برای زنده ماندن

تج جوتچر، مهندس ارشد شورلت کوروت در جنرال موتورز

لیندا ژانگ، مهندس ارشد فورد F-150 لایتنینگ

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/12/9
و دقیقا در شکل و شمایل و استایل تولیدات این دو شرکت انعکاس که نه بلکه مستقیما دیده میشده