موضوعات داغ

فیلم تست تصادف ولوو C40 با بالاترین نمره ایمنی از موسسه IIHS را ببینید

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

ولوو که در حال حاضر متعلق به یک شرکت چینی است، به سرمایه‌گذاری زیاد در زمینه ایمنی خودرو شهرت دارد. به همین دلیل تمام مدل‌های ۲۰۲۱ ولوو که در ایالات ‌متحده به فروش می‌رسند، جایزه برتر ایمنی پلاس مؤسسه بیمه ایمنی بزرگراه را دریافت کرده‌اند.

مؤسسه بیمه ایمنی بزرگراه دلیل اهدای جایزه برتر ایمنی پلاس به ولوو C40 ریشارژ ۲۰۲۲ را عملکرد خوب این مدل در تمام تست‌های تصادف عنوان کرده است. سیستم پیشگیری از تصادف از جلو در تست خودرو در برابر خودرو نمره خوب و در تست خودرو در برابر عابر پیاده نمره عالی دریافت کرد.

اندرس گوستافسون، رئیس و مدیر اجرایی ولوو آمریکا گفت:

در همین حین که ولوو برقی‌سازی خط تولید خودش را ادامه می‌دهد، همچنان ایمنی بیشترین اهمیت را برای ما دارد. اهدای این جایزه به C40 ریشارژ به این معناست که صرف‌نظر از پیشرانه، ایمنی یک ولوو همیشه تضمین‌شده است.

C40 ریشارژ در واقع یک XC40 ریشارژ با استایل کوپه است. این خودرو که از ابتدا به عنوان یک خودروی برقی طراحی شده است، اولین ولوو بدون تزئینات چرمی در کابین است. ولوو قصد دارد تا سال ۲۰۳۰ خط تولیدش را به طور کامل برقی کند که خبر خوبی برای طرفداران محیط زیست است.

C40 ریشارژ که محدوده پیمایش ۳۶۴ کیلومتری دارد، با قیمت ۵۸۷۵۰ دلار، بدون احتساب هزینه تحویل و ۷۵۰۰ دلار اعتبار مالیاتی فدرال، ۷۰۵۰ دلار گران‌تر از XC40 ریشارژ است، در حالی که فضای بار کمتری نسبت ارائه می‌دهد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد