ورود خودرو برقی جک EJ7 به ناوگان تاکسیرانی شهر مکزیکوسیتی

خودروسازی جک با همکاری شرکت حمل‌ونقل شخصی بیت (Beat)، ماشین JAC EJ7 را به ناوگان تاکسیرانی برقی مکزیکوسیتی معرفی می‌کند. این لیفت بک الکتریکی جدید به زودی راهی مناطق مرکزی، جنوبی و غربی پایتخت مکزیک می‌شود.

همکاری تجاری جک و بیت در راستای یک هدف اصلی صورت گرفته که مبنی بر عمومی‌سازی استفاده از خودروهای برقی است. بدین ترتیب، همه شهروندان مکزیکوسیتی می‌توانند با خودروهای برقی آشنا شده و نسل جدید این فناوری را تجربه کنند.

نمای جلو جک EJ7

استراتژی جدید با منافع بلندمدت همراه است که از جمله آن‌ها می‌توان به جلوگیری از انتشار بیش از 3 هزار تن گاز CO2 اشاره کرد. این میزان مساوی با عملکرد سالانه بیش از 190 هزار درخت است!

موتور برقی خودرو جک EJ7 قادر به تولید حداکثر گشتاور 329 نیوتن متر است. باتری لیتیوم یونی 55 کیلووات ساعتی این خودرو در صورت شارژ کامل می‌تواند مسافتی حدود 492 کیلومتر را در حالت Eco Drive طی کند. علاوه بر این، جک EJ7 از سیستم‌های دستیار رانندگی و ایمنی فعال و غیرفعال بهره می‌برد. یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای خودروی برقی EJ7 داشتن 6 ایربگ است که در صورت بروز حادثه از تمام سرنشین‌ها محافظت می‌کند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران