موضوعات داغ

ممنوعیت رانندگی راس بارکلی، بازیکن چلسی، به دلیل استفاده از تلفن همراه حین رانندگی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

راس بارکلی بازیکن چلسی به دلیل استفاده از تلفن همراه پشت فرمان خودروی خودش در تابستان گذشته جریمه و از رانندگی منع شد. حالا او می‌تواند شش ماه از وقت خودش را صرف صحبت کردن و پیام دادن با تلفن همراه خودش کند، بدون اینکه نگران رانندگی باشد.

در روز ۱ مارس، پلیس لندن جریمه نقدی ۴۴۴ دلاری، به علاوه ۴۵ دلار اضافه بها و ۱۳۵ دلار برای سایر هزینه‌ها را در جلسه دادرسی در دادگاه بروملی برای بارکلی در نظر گرفت.

همچنین ۶ امتیاز منفی در گواهینامه بازیکن ۲۸ ساله تیم چلسی ثبت شد. البته ممنوعیت رانندگی به دلیل "تکرار جرم" برای او در نظر گرفته شد. او قبلاً به دلیل رانندگی با سرعت غیرمجاز نمرات منفی و جریمه نقدی دریافت کرده بود.

بارکلی حتی پیش از اعلام نتایج دادرسی رسمی راننده‌ای برای خودش استخدام کرده بود، چون احتمالاً انتظار چنین نتیجه‌ای را داشته ‌است.

او در زمان جریمه به دلیل استفاده از تلفن همراه خودش در حال رانندگی با یک مرسدس AMG بوده است. این بازیکن انگلیسی علاوه بر این خودروی ۲۰۰ هزار دلاری، یک لندرور دیفندر ۱۱۰، یک رنج‌روور و یک بنتلی بنتایگا نیز دارد. بارکلی تا شش ماه اجازه رانندگی با هیچکدام از آن‌ها را نخواهد داشت.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/12/14
سلام چند وقته پست ها نظر ندارن ، اصلا یه سکوت عجیبی در سایت حاکمه لطفا یه حرکتی بزنید تا سایت به روز های اوجش برگرده.