موضوعات داغ

طرح بازديد قبل از نوروز ايساكو از 11 اسفند ماه اجرایی می‌شود

عکس مطلب اول

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو اعلام کرد:

طرح بازديد قبل از نوروز ايساكو از 11 اسفند ماه اجرایی می‌شود

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو طرح ویژه بازدید پیش از نوروز خودروهای تولیدی ایران‌خودرو را به مدت 8 روز، از یازدهم تا نوزدهم اسفند ماه سال جاري اجرا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شركت ایساکو، این طرح با محوریت ارائه خدمات در سراسر کشور با تخفیف‌های متنوع در «اجرت بازدید» یا «اجرت ﺗﻌﻮﯾﺾِ ﻗﻄﻌﺎت و لوازم مصرفی» با هدف افزایش رضایت مشتریان و امنیت خاطر آنان در آستانه تعطیلات نوروز برگزار می‌شود.

ایساکو

بنابراین گزارش در این طرح، «اجرت بازدید کلی خودرو» برای مجموعه چرخ‌ها، چراغ‌ها و سطح مایعات 100 در صد رایگان خواهد بود. این بازدید شامل بررسی لنت‌های جلو، وضعیت کیفی تایرها، گردگیر پلوس و فرمان، چراغ‌های جلو، چراغ‌های عقب، چراغ ترمز، چراغ دنده عقب، چراغ‌های راهنما و فلاشر، سطح روغن ترمز، سطح روغن هیدرولیک، سطح روغن موتور، سطح مایع خنک کننده، پمپ و مخزن شیشه شوی، عملکرد ترمز دستی، بررسی عملکرد تیغه برف‌پاک‌کن‌ها، دسته موتور بالا، بررسی تسمه دینام و کولر، موقعیت و کیفیت کلاچ، عملکرد فن رادیاتور و بررسی سیستم بخاری و کولر می‌شود.

ایساکو

همچنین تعویض ﻗﻄﻌﺎت و لوازم مصرفی همچون روﻏﻦ، ﻓﯿﻠﺘﺮ روﻏﻦ، ﻓﯿﻠﺘﺮ ﻫﻮا، ﻓﯿﻠﺘﺮ ﺑﻨﺰﯾﻦ و ﺷﻤﻊ نیز با 100درصد تخفیف در اجرت (رایگان) و برای دﯾﺴﮏ و ﺻﻔﺤﻪ، ﺗﺴﻤﻪ ﺗﺎﯾﻢ و ﻟﻨﺖ ﺟﻠﻮ با 50درصد تخفیف در اجرت انجام خواهد شد.

گفتنی است ليست نمايندگی‌هاي منتخب انجام اين طرح در سايت ايساكو به آدرس www.isaco.ir قرار گرفته است.

روابط عمومی ایساکو ضمن اعلام اجرای این طرح، از آمادگی برای اجرای طرح امداد نوروزی 1401 ایران‌خودرو از اواخر اسفند ماه سال جاری تا پایان تعطیلات نوروزی خبر داد.

این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد