موضوعات داغ

اولین خودروی برقی بازار عراق معرفی شد؛ جگوار iPace به عراق رفت

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

اولین خودروی برقی در عراق توسط شرکت بریتانیایی جگوار عرضه شد. البته این خودرو در اتریش و باتری‌های آن در لهستان تولید شده است.

این شرکت به تازگی از دفتر مرکزی خود در بغداد رونمایی کرده است که شامل یک مرکز خدماتی استاندارد و دیجیتالی نیز می‌شود. آن‌ها همچنین اعلام کردند که مدل برقی آی-پیس برای تست رانندگی در اختیار مشتریان احتمالی قرار خواهد گرفت.

این نمایندگی اعلام کرده است که به طور کامل از انرژی‌های تجدیدپذیر استفاده خواهد کرد که این نیز دستاورد بزرگ دیگری برای عراق است.

هنوز مشخص نیست که آیا ایستگاه‌های شارژ کافی برای مشتریان این خودرو در عراق وجود دارد یا خیر، اما این نشان‌دهنده پیشرفت این کشور در صنعت خودرو است. البته مشکلات اخیر عراق با ایران باعث شده است تا این کشور برای تأمین انرژی خود از ترکیه و عربستان کمک بگیرد.

یک خودروی برقی با مهندسی و طراحی بریتانیایی، از یک خودروساز زیرمجموعه یک شرکت هندی که خودروهای خود را در اتریش تولید می‌کند، و قطعاتش را از لهستان تأمین می‌کند، فرصت‌های جدیدی را در اختیار خاورمیانه قرار داده است. وقتی به جای جنگیدن با یکدیگر همکاری کنیم، اتفاقات خوبی برای همه جهانیان خواهد افتاد.

نظرات کاربران

2 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/12/18
شما رو چه به سیاست، شما به فکر شکم و زیر شکمتون باشید.
شما سگ های غربی، برای دنیاتون، ظلم های اربابتون رو پنهان میکنید تا مبادا باهاشون به مشکل بخورید.
1400/12/18
سلام. آقای قانع عزیز. جمله آخر مقالت را باید با با آب طلا نوشت.👌🏻