چری بزودی یک سدان کاملاً جدید را رونمایی می کند

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

رسانه‌های چینی به تازگی تصاویر جاسوسی از سدان جدید چری را منتشر کرده‌اند. این تصاویر محصول جدید چری را با روکش‌های استتار نشان می‌دهد. فعالان خودرویی چینی انتظار دارند این خودرو در سه ماهه دوم سال 2022 میلادی به طور رسمی رونمایی شود.

سدان جدید چری اکنون با کد M1E شناخته می‌شود و اندکی از آریزو 7 بزرگتر است. قیمت تقریبی آن نیز بین 100000 تا 150000 یوان (~15830 تا 23745 دلار آمریکا) خواهد بود. بدنه خودرو به صورت کامل در پوشش‌های استتاری پیچیده شده است اما انتظار می‌رود که با الگوی طراحی جدیدی در محصول چری مواجه باشیم، الگویی که پیش از این در دیگر سدان‌های خانواده آریزو مشاهده نشده است.

سدان چری

مطابق اطلاعات منتشر شده از سوی چری، نسخه استاندارد این خودرو به موتور 1.6 لیتری توربوشارژر مجهز است اما نسخه اسپرت آن با موتور دو لیتری توربو عرضه خواهد شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران