موضوعات داغ

طولانی ترین خودروی جهان بازسازی شد، رؤیای آمریکایی

عکس مطلب اول

در سال 2020، طولانی ترین خودروی جهان برای بازسازی کامل به فلوریدا فرستاده شد. خودروی «رؤیای آمریکایی» به طور سفارشی در سال 1986 توسط جی اوربرگ در شهر بربنک ساخته شد و روزهای درخشانی را تجربه کرد. هرچند پس از مدتی به یکی از انبارهای نیوجرسی انتقال یافت و سال‌ها مورد بی‌توجهی قرار گرفت. ولی حالا بازسازی طولانی ترین خودروی جهان به پایان رسیده و ظاهری بهتر از همیشه به خود گرفته است.

رؤیای آمریکایی، نسخه سفارشی از الدورادوی کادیلاک است که در سال 1976 به بازار عرضه شد. مایکل دزر، کلکسیونر معروف فلوریدای مرکزی در سال 2019 رؤیای آمریکایی را خرید و در صدد بازسازی و احیای آن برآمد. دزر به عنوان مالک فعلی، منینگ به عنوان مالک قبلی و جمعی از افراد متخصص با همکاری یکدیگر شروع به بازسازی خودروی دراز کردند.

این پروسه بلندمدت متشکل از بازسازی کامل بدنه، تغییر فضای داخلی، تعمیر موتور و ارتقای بخش‌های مختلف مثل استخر شنا، زمین گلف و جکوزی بود و البته بخش‌های دیگری مثل تخت آبی، میز بیلیارد و حتی یک پد هلیکوپتر به خودرو اضافه شد.

انتقال رؤیای آمریکایی برای بازسازی

طبق گزارش گینس، بازسازی رؤیای آمریکایی با احتساب هزینه انتقال آن به فلوریدا، مبلغی حدود 250 هزار دلار را روی دست دزر و گروهش گذاشت.

رؤیای آمریکایی هم‌اینک در وضعیت کاملا کاربردی به سر می‌برد و البته طول آن بیشتر از قبل شده است. این خودرو 26 چرخ دارد و طول آن حدود 31 متر است. ماشین عظیم‌الجثه با ظرفیت 75 نفر، به لطف دو موتور 8 سیلندره حرکت می‌کند که یکی در قسمت جلو و دیگری در قسمت عقب جاسازی شده است.

با تمام این اوصاف، نمی‌توان انتظار داشت رؤیای آمریکایی در جاده‌های عمومی جولان دهد. این لیموزین سمبولیک در موزه وسایل نقلیه دزرلند پارک (خارج از اورلاندوی فلوریدا) در معرض نمایش گذاشته خواهد شد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد