لتین منگو پرو: خودروی برقی مینیاتوری چینی با محدوده برد ۲۰۰ کیلومتر

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

خودروی برقی لتین (لودو) منگو پرو رسماً با ۵ نسخه و محدوده قیمت ۶۳۰۰ تا ۹۰۰۰ دلار در بازار چین عرضه شد. دو نسخه از این خودروی برقی مینیاتوری محدوده پیمایش ۱۳۰ و ۲۰۰ کیلومتری دارند.

در نمای جلویی شاهد یک جلوپنجره ساختگی هستیم که در اغلب خودروهای برقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل به لطف طراحی چراغ‌های جلوی جذابش شاداب و اسپورت به نظر می‌رسد.

لتین منگو

منگو پرو به لطف طراحی دورنگ بدنه و قالپاق‌ها جذاب‌تر شده است. چراغ‌های عقب شبیه چراغ‌های جلو هستند و نوار مشکی جذابیت ظاهری نمای عقب را افزایش داده است.

در کابین از پنل ابزار LCD و فرمان چندمنظوره استفاده شده است. کنترل مرکزی به یک نمایشگر لمسی ۹ اینچی مجهز شده است و تعویض دنده با یک دستگیره بین دو صندلی جلو انجام می‌شود.

قدرت منگو پرو توسط یک موتور برقی با توان ۲۵ کیلووات تأمین می‌شود که گشتاور ۱۰۵ نیوتن متر تولید می‌کند و سرعت نهایی آن ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت است. باتری لیتیم آهن فسفات نسخه‌های با محدوده پیمایش ۱۳۰/۲۰۰ کیلومتر به ترتیب ظرفیت ۱۲.۱/۱۷.۲۸ کیلووات ساعت دارد و مصرف برق آن ۱۰.۹ کیلووات ساعت در هر ۱۰۰ کیلومتر است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران