طرح امداد نوروزی 1401 مدیران خودرو آغاز شد

مدیران خودرو طبق روال هر سال برای نوروز 1401 نیز طرح امداد نوروزی خود را به اجرا در خواهد آورد. این خبر توسط محمد گرمان مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو اعلام شد. طرح امدادی نوروزی مدیران خودرو در 31 استان کشور برگزار می‌شود. همچنین محورهای مواصلاتی 31 استان کشور نیز توسط اکیپ‌های سیار امداد مدیران خودرو پوشش داده خواهد شد.

مرکز امداد مدیران خودرو با شماره 47651-021 به صورت 24 ساعته پاسخگوی مشتریان خواهد بود و مالکان خودروهای مدیران خودرو در هر نقطه از کشور قادر به دریافت خدمات امدادی از مدیران خودرو خواهند بود. طرح امداد نوروزی مدیران خودرو برای نوروز 1401 از 26 اسفندماه سال جاری آغاز می‌شود و تا پایان روز سیزدهم فروردین 1401 ادامه خواهد داشت. علاوه برآن 160 نمایندگی مدیران خودرو طی تعطیلات نوروز آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند. قطعات تمامی خودروهای عرضه شده از سوی مدیران خودرو هم‌اکنون در نمایندگی‌های این شرکت موجود است و در صورتی که خودرو مشتری دچار ایراد عمده شود، امداد مدیران خودرو در صورت امکان جایگزین را در اختیار وی قرار خواهد داد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران